Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

eQuaLl

Rejestracja: 05 lis 2019
OFFLINE Ostatnio: 08 lis 2019 20:53
-----

Moje posty

W temacie: World Of tanks

05 listopad 2019 - 16:42

To syczenie o którym piszesz to według mnie na 100% cewki na GPU, mam to samo. Vsync masz włączony lub jakieś ograniczenie klatek? Co do temperatury to 80 stopni na niekręconym 7700k to rzeczywiście trochę za dużo.

Nie nic nie mam uruchomionego. Tz tak mi sie wydaje wszystko w grze jest na stokowych ustawieniach. 


W temacie: SPC Navis 240mm

05 listopad 2019 - 15:45

Co to za syczenie ? bo tu można rozróżnić mnóstwo rodzajów od cewek gpu, zasilcza itp.  Jeżeli chcesz sprawdzić czy w chłodzeniu jest powietrze to zdemontuj je i potrząśnij, jak bedzie chlupało to znaczy że jest.  Z tego co widzę to nie masz tam portu do uzupełnienia płynu także zostaje gwarancja. Druga sprawa, to proc po skalpie ? Bo może być tak że fabryczna pasta w środku już jest skamieniała i nie ważne jakie chłodzenie wrzucisz i tak proc będzie się gotował 

Nie procesor nie jest po skalpowaniu. Syczenie słychać od góry na chłodnicy tak jak by płyn się gotował. 


W temacie: World Of tanks

05 listopad 2019 - 15:03

To chyba najlepszym rozwiązaniem tego będzie założenie innego chłodzenia i wtedy przetestowania komputera? Bo dziwi mnie to, że komputer wchodzi na bardzo wysokie obroty wentylatorów. 


Problem z chłodzeniem procesora wymiana pasty odpowietrzenie

A czy wiesz może jak mogę odpowietrzyć SPC Navis 240mm. Pastę tyle co zmieniłem na nową ma 3 dni.


W temacie: World Of tanks

05 listopad 2019 - 14:56

Ja w wocie mam na starym xeonie/i7 54 stopnie w fuulhd i maks ustawienia . Rozumiem że problem jest z procesorem, a nie gpu?

Tak masz tylko w wot czy innych grach też? Wygląda mi to na uszkodzone chłodzenie, może pompka nie działa, zapowietrzone?

Tak ten problem występuje w Wocie tz. ogólnie komputer głośno chodzi. A czy istnieje jakoś odpowietrzyć tą pompkę? Co do gpu nie mam żadnych zastrzeżeń. Co do ustawień Wota też wszystko jest na fulla.