Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

jacenty22

Rejestracja: 13 paź 2019
OFFLINE Ostatnio: 12 lis 2019 18:20
-----

Moje posty

W temacie: Laptop za ok. 2000 zł z wytrzymałą obudową

06 listopad 2019 - 19:27

1. Dobry, budżetowy sprzęt. 

2. Dell w moich oczach zawsze ma uznanie, ale to właśnie kwestia doświadczeń. Jednemu się zepsuje i nie poleca, u innego sprawuje się dobrze. Ogólnie ta seria nie ma nic specjalnego do zaoferowania. Po prostu laptop. 

3. Tego Acer'a kupił szwagier i ma go pół roku. Działa dobrze. Taki prosty sprzęt do domu. Porównywalny do Huawei - ten pierwszy. Na plus w Acer jest podświetlana klawiatura. 

4. Nie wiem, jak teraz Vivobook stoi, ale zainteresowałbym się kulturą pracy. 2-3 lata temu te sprzęty strasznie się grzały i głośno chodziły wentylatory. Poza tym lepsza wydajność w porównaniu do konkurencji jest spowodowana tańszą i gorszą matrycą. 

5. Opcja bez systemu. Nie miałem jej w ręce, bo to jakaś nowość i ciężko mi się odnieść, jak się sprawuje. 

 

Osobiście skusiłbym się chyba na 1 albo 3. 

Dziękuję za odpowiedź. Brak systemu w moim przypadku nie jest problemem. Właśnie najbardziej byłem przekonany do tych, które wskazałeś. Wolałem jednak zasięgnąć czyjejś porady, aby być pewnym. Dzięki!


W temacie: Laptop za ok. 2000 zł z wytrzymałą obudową

05 listopad 2019 - 21:47

ASUS VivoBook 15 Super

 

Jakieś argumenty, dlaczego jest lepszy?


Ktoś pomoże w wyborze?


W temacie: Zestaw za około 2100 zł, niekoniecznie do gier

24 październik 2019 - 08:58

Będzie coś odpalane bardziej wymagającego niż to GTA? 

Może jakaś Fifa, ale to za jakiś czas. Teraz za bardzo nie mam na to czasu. Ale jeżeli miałyby się pojawić gry, wówczas rozważałbym zmianę/dokupienie karty.

Masz tam w ogóle złącza cyfrowe? 

Co do monitora, to posiada on wejście cyfrowe oraz mam przejściówkę na HDMI. Po nowym roku pojawi się zapewne drugi monitor.

 

https://www.morele.n...configId=570516

Teraz wyszedł taki zestaw. Pojemność dysku będzie wystarczająca, gdyż posiadam dyski HDD, na których magazynuję dane. Ale czy ten konkretny dysk będzie dobry?