Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

kiciabyku00089

Rejestracja: 06 mar 2019
OFFLINE Ostatnio: 09 mar 2019 12:56
-----

Moje tematy

Problem z dźwiękiem

06 marzec 2019 - 09:18

Witam, mam dość nie typowy problem. Posiadam interfejs Behringer U-PHORIA UM2 podpinany do komputera za pomocą kabla USB. Oraz podpinany pod złącze Phantom mikrofon myślę że model tu nie jest istotny ponieważ sam mikrofon działa co opiszę poniżej.
Od 2 dni mam problem a mianowicie gdy nagrywam swój głos programem Audacity (testowałem też reaper goldwave i 2 inne których nazw nie pamiętam) to gdy chcę odtworzyć nagranie na głośnikach które są podpięte pod złącze jack do mój interfejsu, nic nie słychać co ciekawe po wyeksportowaniu tego nagrania do pliku czy to mp3 czy wav też nic nie słychać, ale co jeszcze ciekawsze  gdy odłączę interfejs od laptopa i gdy automatycznie włączają się laptopowe głośniki to, to nagranie normalnie słychać i w audacity i w wyeksportowanym pliku o co może tu chodzić? Jakieś propozycje?
Dodam że dziś jestem świeżo po formacie wcześniej miałem Windows 7 a teraz mam Windowsa 10 myślałem że to coś w sterownikach czy w systemie się zepsuło wirus czy coś więc postawiłem na nowo win 10 ale tu niespodzianka jest dokładnie to samo. Mikrofon sprawny normalnie nagrywa muzyka z youtube czy z audacity normalnie gra ale tylko i wyłącznie nagrania z mojego mikrofonu nie działają.
Z góry dziękuje za wszystkie próby pomocy. Pozdrawiam