Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

pendzel_3

Rejestracja: 13 lut 2019
ONLINE Ostatnio: dziś, 11:34
*****

Moje tematy

Kulisy BANA użytkownika @Rebelmind

23 luty 2020 - 16:58

Ponieważ padają pytania, w tym od użytkowników z rangami a @Rebelmind już nam nic o tym nie napisze (Ban - na skutek permanentnych nacechowanych osobiście warnów od @3ndurka) postanowiłem nieco upublicznić kulisy tej historii.
 
 
Sam również posiadam już 6 punkicków (w tym pięć od 3ndurka zdobyte w bagatela miesiąc) oraz już groził mi tym samym, wiec zapewne niebawem i ja podzielę losy Rebela. 
 
Ostatni mój warn i dwa punkty z argumentacją "Obraza osoby wyższej rangą" i historię chęci wyjaśnienia tego nieporozumienia znajdziecie w PDF niżej, której to kopia została skierowana również do administracji.
 
 
Niestety jak się okazuje próba jakiegokolwiek dialogu Rebelminda z 3ndurkiem (w moim imieniu) zakończyła się kolejnym warnem oraz Banem dla Rebela.
 
 
Jak widzicie 3endurek ewidentnie uwziął się personalnie na Rebela, za hasło "zielone słońce narodu", czego sam nie kryje... oczywiście jednocześnie sprytnie argumentując kolejne warny "niekompetencją, brakiem argumentacji".
Efektem końcowym sprawy jest ban użytkownika, który posiadał na koncie ponad 5k postów oraz wysoką reputację.
 
Na forum mamy wielu moderatorów, którzy robią naprawdę kawał dobrej roboty, jednocześnie potrafiąc zachować dystans i nie prowadząc prywatnych krucjat za kilka słów krytyki (niewykraczającej oczywiście poza ogólnie przyjęte normy grzecznościowe) , za to zawsze ceniłem i cenię sobie to forum - za profesjonalizm, kompetencję oraz zimną krew moderatorów , ekspertów i użytkowników "+", niestety jak na dłoni widać, że @3ndurek do nich nie należy, jeśli w dalszym ciągu będzie zachowywał się w ten sposób to forum będzie tracić tak zasłużonych i pomocnych userów jak @Rebelmind.
 
Chciałbym oficjalnie prosić o przywrócenie aktywności konta kolegi @Rebelmind.
Materiał możecie ocenić sami, nie ma natomiast dostępu do historii warnów Rebelminda, dlatego nawet nie wiadomo za co były te ostatnie dwa punkty.. ale nie ciężko się domyślić, że była to ta sama mantra motywowana chęcią zemsty - kompletny brak profesjonalizmu.
 
Jeśli ktoś się ze mną zgadza proszę o "+1". Potraktujmy to jako petycję do administracji, której do indywidualne oceny pozostawiam zachowanie w/w moderatora.

 

E:literówka

Alternatywny link do materiału:

https://megawrzuta.p...38a403049e.html


"Kilka słów prawdy do telemarketera"

18 luty 2020 - 12:23

https://www.youtube....h?v=3sxbjw70Q-4

 

Bardzo dobry materiał, może otworzy oczy niektórym pracownikom tego typu firm...

 

btw. sam za studenciaka pracowałem w "Call center" i sprzedawałem "neta" tyle że były to czasy kiedy tego typu usługi szybko taniały i nieraz ludzie byli bardzo zadowoleni jak dostawali 6x szybsze łącze za połowę ceny którą płacili do tej pory, dlatego trzeba zaznaczyć,że wrzucanie wszystkich "telemarketerów" do jednego wora to jednak przesada.


Xiaomi FIMI PALM

17 luty 2020 - 15:06

Dzień doberek,

 

Zaczynam powoli szukać kamerki nazwijmy to sportowo-okolicznościowej.

Z tego co się orientuje to niebawem będzie można zakupić u nas urządzenie jak w temacie.

 

Nie ma chyba wątpliwości, iż jest to produkt "natchniony" Osmo Pocketem... całość kosztować ma koło 800zł, i mam pytanie czy wg. Was warto? 

ew. Jeśli nie to jaka alternatywa? nie chciałbym wydawać więcej niż 1000zł


[K] wzmacniacz słuchawkowy

14 luty 2020 - 12:20

Rozglądam się za jakimś wzmakiem słuchawkowym dla siebie.

 

Mile widziany zintegrowany DAC'k ale jednocześnie będę potrzebował wejścia analogowego.

 

Rozważę wszelkie propozycje.

 


Wzmacniacz słuchawkowy na TPA6120A2

30 styczeń 2020 - 11:21

Witajcie,

 

Wszystkie gwiazdy na niebie wskazują na to że będę potrzebował niebawem jakiegoś poczciwego wzmacniacza słuchawkowego.

 

W tematach tych nie siedziałem, coś tam poszperałem w sieci znalazłem info odnośnie układu z tematu.

Sam układ jest tani jak barszcz, ale szczerze powiedziawszy nie chce mi się bawić w samodzielne budowanie, za to u naszych dalekowschodnich przyjaciół można zakupić konstrukcje oparte o ten układ ze zintegrowanym DAC'kiem w niewygórowanych kwotach:

 

https://www.aliexpre...rchweb201603_53

 

Czy ktoś z Was może podzielić się wiedzą i opinią w temacie takiej konstrukcji?

Lub może ktoś zaproponuje coś innego w podobnym budżecie?