Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

ricky9898

Rejestracja: 06 wrz 2018
OFFLINE Ostatnio: 08 wrz 2018 18:19
-----

Moje posty

W temacie: Co zmienić w komputerze by mieć przynajmniej 300 FPS w CS GO

08 wrzesień 2018 - 15:04

Już sie konsolowcy wypłakaliście?

 

 

Gram w cs`a już długi czas, mam przegrane kilka ładnych tysięcy i w jednym i w drugim wydaniu CS`a. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że 100 fps a nawet 200 fps robi ogromną różnicę. Może tego człowiek nie zauważy wizualnie, ale jak ktoś gra i porusza myszką, to czuję, że gorzej się celuje, porusza po mapie. Na tym swoim cepie Core i3-4130, bo chyba takowy masz procesor nie wyciągniesz 300fpsów moim zdaniem.

Spróbuj powpisywać kilka komend biblioteka->csgo->PPM właściwości->opcje uruchamiania; 

-cl_forcepreload 1 -threads 2 -novid +mat_queue_mode 2 -nod3d9ex -nojoy fps_max 0 -Heapsize 4194304

 

Do tego wejdź w NVIDIE (aktualnie nie mam zainstalowych sterowników NVIDI więc nie pamiętam dokładnie gdzie te opcje były, napiszę z pamięci, musisz sam poszperać) 

Po lewej stronie wybierz bodajże Ustawienia 3D, później na środku znajdz CS GO, ustaw synchronizację na wyłączoną (pewnie masz już to zrobione na 100%), poustawiaj wszystkie opcje na wydajność, zamiast na jakoś poprawiania krawędzi itp

Możesz ustawić też stary styl windowsa bez zbędnych animacji w trakcie grania, wystarczy wpisać w start "dopasuj wygląd i wydajność.." chociaż mało co Ci ramu przybędzie, ale zawsze coś.

W ustawieniach gry też mozesz postawiać wszystko na low, cienie itp. Większość pro playerów ma poustawiane wszystko na low. I jeśli grasz na dużej rozdzielczości, to zmień ją na mniejszą.

Tak już na koniec dodam, że nawet jeśli będziesz miał i7 i 1080 to i tak nieraz będziesz miał ściny w cs`sie, bo ta gra jest słabo zoptymalizowana. 

 

wszystko co mogłem zrobić by zwiększyc fps to już zrobiłem. Ustawienia które napisałeś również.

 

Czyli warto tylko sam procesor wymienić? Karte można zostawić?