Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Muppp

Rejestracja: 11 lip 2018
OFFLINE Ostatnio: 01 paź 2018 17:22
-----

Moje tematy

Zacinająca się myszka

30 wrzesień 2018 - 09:14

Posiadam przewodową myszkę Mad Dog GM500. Od czasu zakupu działała bez zarzutu, aczkolwiek kilka dni temu upadła mi po raz pierwszy. Od tego czasu zauwżyłem, że czasami mimo poruszania po podkładce, kursor na ekranie nie przesuwa się. Inne myszki działały dobrze, co znaczy, że myszka jest zepsuta i nie da się nic z tym zrobić?


Karta dźwiękowa na USB

11 lipiec 2018 - 19:04

Witam. Ostatnio dostałem nowy laptop, jest to jeden z Asusów serii ROG. W porównaniu z moim starym laptopem ma on jednego uniwersalnego jacka, więc albo słuchawki albo mikrofon. 

 

Wraz z mikrofonem dostałem "rozdzielacz" aby móc podłączyć i jedno i drugie, jednak jest z nim coś nie tak i słuchawki po podłączeniu odtwarzają dźwięk na odwrót (z lewej na prawą i vice versa).

 

Więc postanowiłem kupić jakąkolwiek kartę dźwiękową na USB aby móc używać obu bez żadnego problemu. Nie zależy mi na jakiejś drogiej, dlatego przychodzę z pytaniem - czy ta będzie dobra? Nie znam się na tym teoretycznie, dlatego liczę może na jakąś małą radę. 

 

https://allegro.pl/k...7340462014.html