Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Liber25

Rejestracja: 04 lip 2018
OFFLINE Ostatnio: wczoraj, 21:14
-----

Moje posty

W temacie: Koniec świata ? Nvidia ogłasza wsparcie dla AdaptiveSync

wczoraj, 21:16

zrobiłem testy jeszcze raz, żadna sytuacja o której pisałem wyżej dzisiaj nie miała miejsca


W temacie: Koniec świata ? Nvidia ogłasza wsparcie dla AdaptiveSync

wczoraj, 00:31

dobre wieści kopiuję moją wiadomość w tej sprawie z innego tematu:"Panowie freesync działa jak należy przynajmniej u mnie z jednym małym problemem, mianowicie w wiedźminie 3 , czasami jest jakby mała ścinka ekranu, oraz dziwne, że na liczniku fps mam 90 w lesie gdzie miałem tam po 160, w sotr też zdarzyły się te ścinki, w grach esportowych: fortnite, pubg, battlefield 1, csgo żadnych problemów. Wydaje mi się, że jestem w gronie szczęśliwców którym to działa, czekam na kolejne aktualizacje."


@Rebelmind

Teraz dostrzegłem migotanie takie jakby, wygląda to bardziej jakbym zmniejszać i zwiększać jasność monitora o 1%, nie dostrzegłem tego w trakcie gry, tylko po dłuższym przyglądaniu się wszystkiemu w lobby pubga, absolutnie nie przeszkadza to w grze, nawet windowsowy Netflix ogląda się przyjemniej, używałem tej technologii przez 4 godziny i już nie wyobrażam sobie powrotu do gier bez "gsync".


W temacie: Temat o kartach Nvidia RTX Turing (TU1xx).

15 styczeń 2019 - 23:11

Panowie freesync działa jak należy przynajmniej u mnie z jednym małym problemem, mianowicie w wiedźminie 3 , czasami jest jakby mała ścinka ekranu, oraz dziwne, że na liczniku fps mam 90 w lesie gdzie miałem tam po 160, w sotr też zdarzyły się te ścinki, w grach esportowych: fortnite, pubg, battlefield 1, csgo żadnych problemów. Wydaje mi się, że jestem w gronie szczęśliwców którym to działa, czekam na kolejne aktualizacje.


W temacie: Koniec świata ? Nvidia ogłasza wsparcie dla AdaptiveSync

15 styczeń 2019 - 20:50

zabieram się za testy, sterowniki zainstalowane mój monitor to świeży produkt stajni aoc: AOCC27G1


W temacie: Temat o kartach Nvidia RTX Turing (TU1xx).

12 styczeń 2019 - 11:48

@presidente brakuje vram przy rt i do bardzo praktycznie cały jest zajęty i ram też wysoko koło 14 gb z 16gb także zapotrzebowanie na pamięć jest, no ale gdyby znów dali 8gb to karta by podjeżdżała do 2070 i nikt by jej nie kupował bo by była całkowicie nieopłacalna