Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Bambam

Rejestracja: 13 maj 2018
OFFLINE Ostatnio: 18 paź 2019 14:17
-----

#2632236 Jak sformatować dysk systemowy bez reinstalacji systemu?

Napisane przez Bambam w 07 wrzesień 2019 - 20:59

Witam, sprzedaję komputer na którym mam zainstalowany Windows 10 z własną licencją (nieprzypisaną do urządzenia). System chciałbym zachować by zainstalować go na innym sprzęcie w związku z czym na obecnym chcę go skasować. Jak sformatować ten dysk tak by pozostał pusty i nie rozpoczęła się instalacja świeżego systemu? Czy wystarczy jeśli w menu instalacyjnym usunę po prostu partycję systemową i następnie zamknę okno instalatora?


  • 1


#2628866 Laptop do grafiki do 3500zł

Napisane przez Bambam w 24 sierpień 2019 - 15:20

Hmm trudna decyzja. Po przemyśleniu jednak są dla mnie ważniejsze podzespoły a tutaj Legion bije Vivo. Szkoda tylko, że nie ma wariantu bez dedykowanej karty a z samą integrą. Ale z drugiej strony jak mnie czasem najdzie ochota na odpalenie jakiejś gry na chwilę to nie będzie problemu :D. Jak czytałem o tym Legionie to też podobno nie ma złej matrycy więc może okaże się wystarczająca. Dziękuję za pomoc :)


  • 1


#2623544 Gwarancja i składanie komputera w sklepie

Napisane przez Bambam w 31 lipiec 2019 - 22:26

Zamawiałem komputer stacjonarny w morele razem ze złożeniem i nie narzekam. Wszystko ładnie zabezpieczone do wysyłki. Komputer obłożony styropianem i plastikowymi torebkami z powietrzem (nie wiem jak to się fachowo nazywa :D ) również wewnątrz obudowy ułożone te torebki więc nie było szans na uszkodzenie. Zamawiałem razem z monitorem i wszystko przyszło w nienaruszonym stanie. Jedyny mankament to miałem podobnie jak kuzyn Rebelminda. Po jakimś czasie dokupiłem i chciałem zamontować na własną rękę drugi dysk ale kable były tak ułożone, że blokowały kieszeń i musiałem się trochę nakręcić żeby jakoś upchnąć tam dysk. Co do gwarancji to się nie wypowiem na ile fachowo jest realizowania bo do tej pory nie miałem żadnych problemów ze sprzętem.


  • 1