Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

CocaGuy

Rejestracja: 13 lut 2018
OFFLINE Ostatnio: 23 sie 2018 12:10
-----

Moje tematy

Szum oraz pierdzenie w słuchawkach.

13 luty 2018 - 17:40

Jakiś czas temu kupiłem sobie nowe słuchawki (HyperX Cloud) i w sumie od pierwszego podłączenia słyszę szum, a w jego tle delikatne pierdzenie. Co ciekawe, dokładnie to samo pierdzenie słyszą odbiorcy podczas rozmowy przez mikrofon. Ten irytujący dźwięk znika na moment, gdy puszczę jakikolwiek dźwięk - czy to będzie muzyka z youtube, czy dźwięk systemowy. Wtedy towarzyszy mi jednak sam szum, ale tylko przy najwyższym poziomie głośności. Jak tylko on ustanie, ponownie powraca problem. Rzecz jasna próbowałem przepinać słuchawki z tyłu na przód i w drugą stronę, nic to jednak nie dało. Po pewnym czasie kupiłem zewnętrzną kartę dźwiękową (Creative Sound BlasterX G1), ale i to nie zmieniło kompletnie nic w temacie mojego problemu. Warto dodać, że sprawdzałem te słuchawki w innych komputerach i takiego problemu nie ma, a przed zmianą słuchawek (czyli na tych które miałem wcześniej) wszystko było w porządku.

 

Gdzieś czytałem o wyłączeniu wyrównywania głośności, ale brak mi tej zakładki w panelu sterowania, pewnie ze względu na zewnątrzną kartę.