Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Zochan060

Rejestracja: 03 lut 2018
OFFLINE Ostatnio: 15 lut 2018 17:57
-----

Moje posty

W temacie: Czarny ekran, post zatrzymany, BIOS się nie uruchamia.

04 luty 2018 - 19:22

O kurczę tego bym nie przypuszczał. Być może coś w tym jest! Ciekaw jestem czy w jakiś sposób gdyby to była wina SSD czy mógłbym liczyć na jakieś materialne wsparcie z ich strony. Jak na razie wolę być myśli że to moja wina dopiero potem po głębszej analizie pc będę mógł wywodzić jakieś teorie na ten temat. Fajnie by było posiadać broń niszczącą płyty główne za podpięciem go do pc chociaż wolałbym żeby dysk był sprawny. :)


W temacie: Czarny ekran, post zatrzymany, BIOS się nie uruchamia.

04 luty 2018 - 16:12

Nie mogę sprawdzić czy jakiś dysk jest widoczny gdyż nie mam nawet teraz dostępu do biosu z powodu niepoprawnego przejścia procedury post. Odłączałem, podłączałem robiłem dokładnie wszystko co mogłem z dyskami i nic. Co do zasilacza to też gdzieś w głębi podejrzewa że to może coś jemu się nie podoba jednakże nie zauważyłem nic dziwnego z jego kierunku.

W temacie: Czarny ekran, post zatrzymany, BIOS się nie uruchamia.

04 luty 2018 - 03:06

Dzisiaj przeczyściłem kompa, rozebrałem wszystkie podzespoły, jak i samą płytę główną następnie złożyłem do kupy, a problem nadal ten sam. Przy wyciągnięciu RAMU mam sygnał, że go brakuje, więc raczej to nie jego wina, jak i samej karty graficznej oraz dysku twardego. Mam zamiar zawieźć komputer do osoby, która się na tym zna lepiej od mnie i może coś uda się wykombinować. Najszybciej tak jak już pisałem skończy się to programowaniem biosu, sam bym się w to bawił, ale nie mam zabawek, które mi to umożliwią przy okazji nie chciałbym zniszczyć płytę główną. Jeśli problem się rozwiąże to postaram się podać odpowiedź co i jak. Styki są wyczyszczone z kurzu dosyć porządnie bo na to najbardziej zwracałem uwagę przy odświeżaniu jego całego, no i żadnych przebarwień nie znalazłem.