Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

timi123

Rejestracja: 02 lut 2018
OFFLINE Ostatnio: 10 paź 2019 00:14
-----

Moje tematy

Kupię klawiaturę mechaniczną odbiór Warszawa

24 kwiecień 2019 - 20:27

Witam 

Gdyby któryś z użytkowników forum miał na sprzedaż klawiaturę mechaniczną na przełącznikach cherry mx silver/red (ew. kaliah silver speed), najlepiej TKL to chętnie dobije targu  ;).Ponadto chciałbym odebrać ją osobiście w warszawie .Mój budżet to 250 zł


Kupię klawiaturę mechaniczną odbiór Warszawa

24 kwiecień 2019 - 20:17

Witam 

Gdyby któryś z użytkowników forum miał na sprzedaż klawiaturę mechaniczną na przełącznikach cherry mx silver/red (ew. kaliah silver speed), najlepiej TKL to chętnie dobije targu ;).Ponadto chciałbym odebrać ją osobiście w warszawie .Mój budżet to 250 zł. 

 


Wybór internetu mobilnego- powiat Warszawski Zachodni(poza warszawą)

19 październik 2018 - 20:02

Witam forumowiczów

Tak jak w tytule chciałbym się dowiedzieć, czy są godni polecenia operatorzy, który oferują internet na kartę we wskazanym przeze mnie rejonie, chciałbym by internet służył do grania w gry typu CS:GO, PUBG. Interesuje mnie tylko oferta z kartą sim.Ponadto chciałbym nadmienić że dysponuję routerem huawei E5186. Maksymalna kwota jaką chciałbym wydać na taryfę to 100 zł.

Pozdrawiam i życzę miłego piątku :)