Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Versiman

Rejestracja: 24 sty 2018
OFFLINE Ostatnio: 20 lut 2019 15:15
-----

Moje posty

W temacie: [Chłodzenie] Chłodzenie procesora intel i5 9600k

11 luty 2019 - 13:42

eyphc183gfpy_t.jpg


W temacie: [Chłodzenie] Chłodzenie procesora intel i5 9600k

11 luty 2019 - 13:03

Nie obraź się , ale chcesz składać sam coś ,o czym nie masz zielonego pojęcia ? Moja rada to przede wszystkim o tym poczytać , zapoznać się z podstawowymi zasadami działania i konstrukcji takiego urządzenia. Jak już zdobędziesz tą wiedzę , łatwiej nam będzie odpowiadać na kolejne pytania . I nie bój się , to nie jest kwantowa teoria względności . To są najprostsze zasady fizyki plus wyobraźnia i możliwości twórcy. Można również kupić  taki zestaw już gotowy (za te pieniądze) i montażu dokonać samemu ale i tu potrzebna jest choć podstawowa wiedza. I tu możesz zasypać niektórych doświadczonych pytaniami , jak to wygiąć , przedłużyć , skrócić , połączyć...

 

Troszkę czytałem o tym i wiem czego potrzebuje, jak mam postępować itd. Jakiś tam zestawik sobie stworzyłem, lecz najbardziej rozchodzi się o dobór odpowiednich komponentów. Kupię byle co i będę żałował np.