Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

RalfNwn

Rejestracja: 20 lis 2017
OFFLINE Ostatnio: 15 lis 2018 23:10
-----

Moje posty

W temacie: Asus p8p67 dlugi start z podlaczonym dyskiem usb

31 październik 2018 - 11:59

Najprawdopodobniej zewnętrzny dysk na USB jest już w słabej kondycji i BIOS ma problem z jego poprawnym wykryciem. Sprawdź dane S.M.A.R.T. tego dysku 1TB.


W temacie: Problem z monitorem (Philips 190P7ES/00)

30 październik 2018 - 13:51

Zwykle, jeśli problemem były kondensatory elektrolityczne w sekcji zasilania (wylane czy napuchnięte) to objawiało się to tym, że monitor/TV bardzo długo się uruchamiał po wychłodzeniu. Tutaj jest nieco inaczej bo wygląda na to, że zasilanie "wstaje" ale jest coś nie tak z logiką/elektroniką - może to mieć związek z kondensatorami ale nie musi...


W temacie: Laptop do gier, AutoCAD oraz Photoshop[3200]

30 październik 2018 - 09:35

Oba podobne ale jeśli już to HP - więcej portów USB i 1 slot więcej na RAM. Dodatkowo mam obawy co do solidności "konstrukcji" Lenovo - nie wiem jak to wygląda w przypadku 330 ale miałem ostatnio do czynienia z Ideapad s300 i przez zbyt twardo spasowane oraz "nitowane" zawiasy (nie ma za bardzo możliwości ich zluzowania) wyrwane zostały wszystkie mocowania w obudowie i popękała obudowa przy zawiasach także tragedia a laptop był (podobno) dość lekko używany... Zresztą o serwisie Lenovo też niewiele dobrego można powiedzieć.


W temacie: Dodanie SSD i zawieszanie się po dodaniu HDD

25 październik 2018 - 19:30

Sprawdź czy w BIOS IRDM Pro jest ustawiony jako pierwszy dysk do bootowania.


W temacie: Wybór internetu mobilnego- powiat Warszawski Zachodni(poza warszawą)

20 październik 2018 - 00:04

Ah to oferta tmobile. Bliskość nadajnika to nie wszystko, ważne jest obciążenie nadajnika

 

Fakt i dlatego w mniejszych miejscowościach czy wsiach lepiej to potrafi działać niż w większych miastach. Tak czy siak z tego co pamiętam to dawali bodajże 14 dni na testy także w razie czego można zrezygnować.

 

Orange, jeśli okazałby się lepszy zasięgiem czy mniejszym obciążeniem, tez miał dość niezłą ofertę na mobilny internet stacjonarny - co prawda był tam limit ale w okolicach 150GB miesięcznie czyli praktycznie "nielimitowany". Z tego co pamiętam to dawali też niezły router Huawei B315 ale nie można go było przenosić po uruchomieniu usługi.