Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Niebieskooka

Rejestracja: 30 sie 2017
OFFLINE Ostatnio: 10 lip 2018 22:05
-----

Moje posty

W temacie: OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat

09 lipiec 2018 - 11:01

Hej wszystkim!  :) Mam do Was wielką prośbę. Wraz z Kołem Naukowym mojej uczelni przeprowadzamy badanie dotyczące współczesnych kultur młodzieżowych. Projekt zakończy się publikacją skierowaną do nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych - chodzi o uaktualnienie wiedzy na temat współcześnie występujących subkultur wśród młodzieży. Postanowiliśmy poświęcić sekcję właśnie graczom. Jest to przede wszystkim dobra okazja dla Was, aby przedstawić swoją społeczność tak, jak Wy ją widzicie i jaka jest naprawdę.
Piszę do Was z prośbą, a jednocześnie zapytaniem, czy ktoś z Was lub Waszych znajomych w wieku 18-23 lata zechciałby wziąć udział w naszym badaniu, które będzie polegało na przeprowadzeniu wywiadu dotyczącego subkultury (społeczności), do której przynależycie? Wywiady będą nagrywane (tylko audio), oczywiście za Waszą zgodą. Jeśli nie będziecie chcieli być nagrywani, mogą być notatki. Wasze dane nie zostaną nigdzie udostępnione (imienia i nazwiska oczywiście nie nagrywamy). Wywiady są anonimowe! Preferowane osoby z całej Polski - oczywiście grające w gry. :) Może być RPG, gry online i inne. (Wiem, że jest wiele rodzajów, są fani np. jedengo gatunku, lub tytułu gry). Mile widziani wszyscy grający w wieku 18-23 lata. Zainteresowanych proszę o wiadomość priv.
Z góry dziękuję za zainteresowanie i podjętą inicjatywę!

W temacie: Badanie dotyczące graczy!

05 lipiec 2018 - 18:53

A co tu opisywać, jak prawdziwi gracze to grają cały czas, czasem śpią i jedzą (ewentualnie kroplówka)

 

Jedni zajmują się grami, inni chcą coś zbadać :) Ktoś chętny? Nie ukrywam, że to dla mnie ważne...

jakub1t, może miałbyś coś do opowiedzenia, skoro masz takie reflaksje? Albo znasz kogoś, kto chciałby...