Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

PRINCE

Rejestracja: 19 lip 2017
OFFLINE Ostatnio: 03 sie 2019 14:46
-----

Moje posty

W temacie: Telefon do ~ 2000 zł. Czy P20 PRO ma jakiegoś konkurenta?

30 lipiec 2019 - 20:58

@AudiAWX zdecydowałem się i dziś kupiłem P20 PRO. Pierwsze odczucia mega pozytywne, ale muszę go trochę potestować :) Temat zamykam :)

W temacie: Telefon do ~ 2000 zł. Czy P20 PRO ma jakiegoś konkurenta?

01 lipiec 2019 - 15:59

@AudiAWX Jak nie zapomnę to dam znać, bo mam jeszcze dwa miesiące umowy. Ja z telefonów to też Sony Ericsson i Sony głównie, dwa lata temu kupiłem Huawei'a. Nie żałuję w sumie, ale chyba czas na coś nowego.

W temacie: Telefon do ~ 2000 zł. Czy P20 PRO ma jakiegoś konkurenta?

30 czerwiec 2019 - 21:17

@AudiAWX Bateria podobno nie jest jakaś mega wydajniejsza od tej w Mi 9. No ale okej jest lepsza bateria, jack, mniej odstający aparat, ale trochę ta kamerka wysuwana mi nie podchodzi, nie wiem czemu no i dioda powiadomień umieszczona na tej właśnie ramce też średnio przemyślana. Ogółem super wygląd ma ten smartfon, te plecy są sztosem, nie wiem jeszcze co wybiorę, ale na dziś raczej przychylam się ku Mi 9, aczkolwiek zastanowię się jeszcze, dzięki :)

W temacie: Telefon do ~ 2000 zł. Czy P20 PRO ma jakiegoś konkurenta?

30 czerwiec 2019 - 09:28

@AudiAWX Dzięki, czytałem o tym wczoraj właśnie, niemniej jednak chyba zdecyduję się na Xiaomi Mi 9, kilku znajomych mi go poleciło, trochę słaba bateria jak na taki smartfon, ale jest szybkie ładowanie, więc może jakoś to przeboleję...
@k0zik Rozumiem... Ale być może złapałeś słabsze warunki, bądź właśnie nie ustawiłeś odpowiednio aparatu, bo większość ludzi zdecydowanie poleca ten telefon jeśli chodzi o aparat.

W temacie: Telefon do ~ 2000 zł. Czy P20 PRO ma jakiegoś konkurenta?

16 czerwiec 2019 - 18:44

@Kathevir obecne modele mają podobno normalnie działać i mieć aktualizacje. O jakim modelu OnePlus mówisz, to sprawdziłbym? Obawiając się o Huawei'a i jego problemy, myślałem o którymś z Xiaomi, więc ten który podałeś też sprawdzę. Samsung raczej odpada, jakoś nie podchodzą mi telefony tej marki. Swoją drogą masz może któryś z tych modeli?

@Chelsey dzięki za radę i propozycję. Aktualnie jestem za granicą, więc nie skorzystam z tej oferty, ale widziałem w sieci też za ok. 1800 zł. Ale o taką radę mi chodziło, czy coś lepszego znajdę, dzięki.

Słuchajcie a jak myślicie, bo w związku z problemami jakie ma Huawei ceny telefonów powinny spaść. Czy raczej utrzymają się i poniżej 1800 zł (obecnie za tyle można go kupić) nie kupię? Obecnej oferty zostały mi jeszcze 3 miesiące, więc mam jeszcze chwilę na zastanowienie się.