Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

MrCake

Rejestracja: 10 gru 2016
OFFLINE Ostatnio: 08 sie 2017 01:33
-----

Moje tematy

Brak połączenia z Internetem

07 sierpień 2017 - 16:34

Dzień dobry,
Dzisiaj odinstalowałem Comodo Internet Security za pomocą Wise Program Uninstaller i po ponownym uruchomieniu komputera mam problem z połączeniem się z Internetem. System wyświetla, że komputer jest połączony z routerem, ale jest brak dostępu do Internetu. Wcześniej występowały podobne problemy, ale wystarczało tylko ponownie połączyć się z routerem. Tym razem nie pomaga ponowne uruchomienie komputera i routera. Bardzo proszę o pomoc.
Router: Huawei B315-7BE1
Karta sieciowa wi-fi USB: TP-LINK 150Mbps Mini Wireless N USB Adapter

Problem z rozszerzeniem woluminu

10 grudzień 2016 - 16:25

Dzień dobry,

Mam problem z moim dyskiem. Po zamontowaniu SSD i zainstalowaniu na nim systemu zostały mi 2 partycje HDD na dane (371 GB i 558 GB). Chciałem je połączyć w jedną, więc większą partycje usunąłem i chciałem dodać miejsca do mniejszej. Niestety zmieniła mi się ona w wolumin prosty i przy próbie dodania pamięci wyskakuje błąd: "Za mało dostępnego miejsca na dysku, aby dokończyć tę operację". Wyskakuje on nawet, gdy próbuję dodać 100 MB. Utworzenie nowej partycji też nie jest możliwe, ponieważ wyskakuje błąd: "Rozmiar zakresu jest mniejszy niż określone minimum". 

Nie wiem co z tym zrobić, więc bardzo proszę o pomoc.