Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

lukiasz95

Rejestracja: 24 lis 2016
OFFLINE Ostatnio: 25 mar 2017 21:15
-----

Moje posty

W temacie: Zalman ZM-MIC1 problem

16 grudzień 2016 - 20:15

Dziwne, że ja nie mam problemu z ZM-MIC1 od dobrych 2 lat? W międzyczasie miałem 3 zestawy PC, a w każdym grał na integrze i było co najmniej dobrze?

 

Tak to jest, jak do głosu dochodzi osoba nie mająca pojęcia o temacie...

Jakiej wersji sterownika Realtek używasz? Może w tym jest mój problem. 


W temacie: Zalman ZM-MIC1 problem

16 grudzień 2016 - 17:57

Nie zredukujesz opóźnienia do poziomu zwykłego mikrofonu. Zalman nie powinien buczeć nawet z integrą. Sam na tą chwilę pogrywam na integrze używając zalmana i dźwięk nagrywany jest co najmniej przyzwoity, bez zbędnych szumów.

 

Przez moje łapska przeleciało sporo mikrofonów do 150zł i od 4-5 lat używam zalmana. Do tej pory bezawaryjnie.

A w przypadku autora tematu problemem nie jest mikrofon a system operacyjny win 10, który ma olbrzymie problemy ze sterownikami realteka. 

 

Jeśli masz zamiar tylko narzekać jakie te mikrofony to buble, to bardzo Cię proszę wyjdź i nie wracaj, bo tym koledze na pewno nie pomożesz.

 

Czy mógłbyś podać mi wersję sterownika realtek jaki masz zainstalowany? 


W temacie: Zalman ZM-MIC1 problem

04 grudzień 2016 - 19:19

Sprawdź w urządzeniach nagrywania (Prawym na głośniczek w tray'u) czy masz odpowiednie urządzenie wybrane, kombinuj z tym, ewentualnie w poszczególnych urządzeniach spróbuj sprawdzić poziomy głośności ... Mi potrafi Windows 10 zmniejszyć głośność ze 100 do 40, bez powodu za każdym razem jak uruchamiam PC'ta :) Może Tobie wycisza do 0? 

Też już tak kombinowałem. Urządzenie do nagrywania mam wybrane prawidłowo. Poziomy głośności są ustawione. Ale to nic nie daje.