Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

DjTechnics

Rejestracja: 24 wrz 2016
OFFLINE Ostatnio: wczoraj, 22:37
-----

Moje posty

W temacie: Nowy monitor 1440p, 144hz, TN, 27 cali.

02 wrzesień 2019 - 18:55

Nie mam siły na Ciebie chlopak, niech ktoś inny Ci doradza.

W temacie: Nowy monitor 1440p, 144hz, TN, 27 cali.

02 wrzesień 2019 - 17:32

powiesz mi jedną rzecz? jak dasz monitor na sam dół to jaka jest odległość w centrymetrach od biurka do krawędzi ekranu/pulpitu (nie krawedzi obudowy)?

Pisałem już Ci, że wszystkie wymiary na zdjęciach masz podane na stronie Rtings.

W temacie: Nowy monitor 1440p, 144hz, TN, 27 cali.

01 wrzesień 2019 - 07:32

Z tego co podpowiada internet ten LG posiada 6 bitową matrycę, także jakość obrazu będzie dużo lepsza. Zapomniałem dodać, iż ten ips Acera właśnie miał trochę rozmyty obraz, nie wiem czy wszystkie Ipsy tak mają, ale brakowało mi ostrości, na AOC właśnie nie odczuwam żadnego rozmycia, obraz jest idealnie ostry. Możliwość zwiększenia ostrości występuje jedynie przy połączeniu analogowym. Jeśli chodzi o biel to żadne zażółcenie nie występuje, dla mnie biel była na nim nawet zbyt jasna, więc należy zejść suwakiem kontrastu o jedno pole.

W temacie: Nowy monitor 1440p, 144hz, TN, 27 cali.

31 sierpień 2019 - 23:37

Pisząc o jakości obrazu miałem na myśli porównanie dwóch modeli na matrycy TN. Ja wcześniej kupiłem Ipsa Xb271hu, wszędzie zachwalane matrycę ips, pisali, że różnica w jakości obrazu niebo, a ziemia, może w porowaniu do tnki za parę groszy to była spora różnica w nasyceniu i kolorach, ale te nowe tnki 8bit naprawdę po kalibracji mają ładny obraz. Wiadomo, że odwzorowanie barw oraz kąty widzenia to jedyne minusy tnek klasy premium. Wracaj do tego Acera, to nie szło za bardzo na tym grać, bez ustawienia "przyspieszenia" tak smużyło, że zero przyjemności z gry, Ja już wolę lekkie zaburzenia gammy na tnce niż to wylewajace się białe światło na czarnych scenach przy bokach monitora. AOC to na pewno - dobry kontrast jak na tn, czerń też jest dobra, a najważniejsze, że sztuka bez żadnych wad, idealne podświetlenie, żadnych badow, kolory są naprawdę intensywne. Gram bez ustawień przyspieszenia, wszystko jest elegancko nic nie smuży, materiały wideo po kalibracji o wiele lepiej mi się ogląda niż na predatorze.

W temacie: Nowy monitor 1440p, 144hz, TN, 27 cali.

30 sierpień 2019 - 07:27

Dell ma fatalny kontrast, przecież kupując nowy monitor, raczej stawia się na jakość obrazu, a nie na minimalnie lepsze cyferki na papierze, czego i tak prawie nie zauważysz. Wszystkie informacje masz na stronie Rtings.