Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

bespin

Rejestracja: 03 wrz 2016
OFFLINE Ostatnio: 03 wrz 2016 12:18
-----

Moje tematy

Czy wiedziałeś? - program animowany

03 wrzesień 2016 - 12:18

Hej! Cześć! Dzień dobry!

 

Pracuję właśnie nad pozytywnie zakręconym projektem - serią filmików animowanych, prezentujących ciekawostki ze świata w oryginalny sposób.

Jego kampania crowdfundingowa wkrótce się tutaj rozpocznie: 

https://polakpotrafi...yjno-rozrywkowy

 

Obecnie poszukuję zarówno tych, którzy chcieliby wpłynąć na sukces projektu, jak i tych zwyczajnie zainteresowanych. Każda pomoc jest dla mnie na wagę złota. 

 

Oto w skrócie czym jest sam projekt:

 

Program „Czy wiedziałeś?“ będzie serią krótkich filmów animowanych, które pomogą odkryć niesamowitość, w pozornie tak dobrze znanym nam świecie. Opracowując takie dziedziny jak astronomia, historia, biologia, fizyka, czy technologia, pokażę ciekawszą stronę naszej planety. A wykorzystując animację komputerową zajrzę do ludzkiego ciała, tropikalnej dżungli, a nawet kosmosu, nie ruszając się sprzed ekranu komputera. Program ten będzie się wyróżniał przede wszystkim użyciem "Flat Image Design" - charakterystycznej, miłej dla oka, grafiki. Przy niej nawet nudne statystki, stają się czymś ciekawym. Można odnieść wrażenie że serial skierowany będzie do dzieci i rzeczywiście, tu chodzi głównie o radość dla dzieciaków. O dobrą zabawę, połączoną z walorami edukacyjnymi. Widząc w jakim kierunku idą współczesne kanały internetowe, postanowiłem wykorzystać swój zapał i umiejętności, by zwyczajnie zrobić coś pozytywnego. Tak jak za młodu robił to dla mnie Disney (i w sumie nadal nieźle mu idzie!). Ale serial nie będzie skierowany jedynie do dzieciaków. Poruszane tematy będą dotyczyły również problemów dzisiejszego świata, czy tego jak działają rozmaite technologie codziennego użytku, przez co odbiorcą będzie również starsza młodzież oraz dorośli z pozytywnym podejściem do życia.

 

Jestem też na Facebooku: 

https://web.facebook.com/czywiedziales0/?fref=ts

Do usłyszenia!