Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

benutzer

Rejestracja: 23 maj 2016
OFFLINE Ostatnio: 24 lip 2020 19:43
-----

Moje posty

W temacie: Różnica w prędkości wentylatorów

21 lipiec 2020 - 22:09

A może wyrzuć 2 ostatnie wentylatory i zostaw tylko 3. Może temperatury będą w miarę OK i nie ma co przeżywać jak żaba okres.


W temacie: Wytrzymały laptop do 3000zł tylko do pracy biurowej

21 lipiec 2020 - 22:01

Mniemam, że laptop będzie wykorzystywany zawodowo. W takim razie koniecznie musi być Windows Pro z Bitlockerem. Home nie nadaje się do zadań profesjonalnych.


W temacie: Router do internetu mobilnego- karta sim oraz LAN, pomoc w wyborze dostawcy

16 lipiec 2020 - 18:42

To, że LTE skacze, to całkiem normalne. Zostaw ten router, który masz. Jak ci za mało 60 Mbps to dokup jeszcze antenę kierunkową, Może będzie wtedy 65. Może teraz router skacze po różnych BTSach w zależności od obciążenia. Jak kupisz antenę kierunkową to będzie nie gorzej, ale nie wiadomi czy będzie lepiej. Stabilne LTE nie istnieje. To nie światłowód.


W temacie: Jaka prędkość internetu do 1080p na youtube.com

13 lipiec 2020 - 18:45

......
Nawet przy łączu 100 MB/s filmy mogą wolno się ładować bo akurat w tej chwili o 2 miliony więcej jest oglądaczy jest na serwerze YouTube niż było to 10 sekund wcześniej.

....

I to zawsze serwer jest tym co blokuje szybkość a nie twoje łącze. Tak to jest odkąd powstał na świecie internet. :wariat:

 

Youtube wolno działa bo serwery Gogole nie wyrabiają a nie dlatego, że Janusz na radiolinku z lokalnej remizy podepnie dwie gminy?
Bajki opowiadasz............

 

Serwery mulą po 16 nie dlatego, że serwery są za słabe, ale dlatego, że ludzie wracają do domu i zaczynają siedzieć non stop na necie.

 

Priorytet to stabilne i w miarę szybkie łącze a nie serwery. Wymagania Google są następujące:

​Internet download speeds

Below are internet speed recommendations for watching programs on YouTube TV. 
Download speed What you can do on YouTube TV 13 Mbps + Reliably stream HD video, even with other devices using the same network. 7 Mbps +

Stream one-HD video. If multiple devices are streaming videos or using the network at the same time, you may run into some buffering issues.

3 Mbps + Stream standard definition video. Under 3 Mbps YouTube TV may load slowly or rebuffer.

W temacie: Customowa złączka do dysków SATA

10 lipiec 2020 - 14:09

Wszystkie zasilacze ATX wykorzystują takie złączki i jakoś nie robią zwarć.