Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Tbdn99

Rejestracja: 11 sty 2016
OFFLINE Ostatnio: 07 lip 2017 23:55
-----

Moje posty

W temacie: Bluescreen, zawieszenie się systemu.

06 lipiec 2017 - 17:46

Stare oczyszczone, nowe zainstalowane. Driver był. Teraz zostawiam coś włączone niech działa, jak po godzinie nic się nie stanie- sukces. Dziękuję za dużą pomoc (y)

W temacie: Bluescreen, zawieszenie się systemu.

06 lipiec 2017 - 16:22

Okej, wcześniejszych rzeczy od Nvidii się pozbyć ?

W temacie: Bluescreen, zawieszenie się systemu.

06 lipiec 2017 - 15:57

Zabieram się za instalację.
Edit: nie wiem czy słusznie, ale chciałem pozbyć się wszystkich wcześniejszych rzeczy od Nvidii, uruchomiłem ponownie i zdaje się, że Windows sam się wziął za instalację.

W temacie: Bluescreen, zawieszenie się systemu.

06 lipiec 2017 - 15:36

Bardzo przepraszam za moją nieporadność, z pewnych przyczyn poprawne działanie pc jest dla mnie bardzo ważną sprawą. Z nerwów nie docisnąłem gniazda PCI express, dlatego też nie było sygnału. Podłączyłem od nowa wszystko. I tak jak na początku tego posta, jest ten gtx i ta kość ram. Windows uruchomił się normalnie. Po cichu liczyłem że sam zainstaluje sterownik i już wszystko będzie okej. Teraz jest wiadomo niska rozdziałka. Co mam teraz zrobić, by wszystko już było okej. Bios jest zresetowany, wiem to z innej pracy wiatraków. Więc przy dużym szczęściu wystarczy tylko te sterowniki zainstalować. Tylko jak, trzeba zmusić Windowsa żeby sam to zrobił ?
I jeszcze raz przepraszam za to niezorganizowanie.

W temacie: Bluescreen, zawieszenie się systemu.

06 lipiec 2017 - 14:56

USB. Windows jednak się uruchomił, po 30 sekundach tak jak powinno przeszło do opcji normalnego uruchomienia. Podłączony stary monitor przez d-sub do płyty głównej. Teraz podłączyłem dsub do starej karty graficznej, pc działa, klawiatura też ale obrazu nie ma. Aha, i godzinę temu wyciągnąłem tę kość ram.