Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Virell

Rejestracja: 12 gru 2015
OFFLINE Ostatnio: 20 gru 2015 15:21
-----

Moje tematy

Co wybrać HTC One M7, czy Samsung Galaxy J5?

14 grudzień 2015 - 20:45

Jak w temacie zastanawiam się nad kupnem, jednego z tych dwóch smartfonów. Ja osobiście jestem bardziej nastawiony na kupno HTC, pomimo, że podobno aparat mógłby być lepszy i inne takie rzeczy, które nie mają dla mnie znaczenia. Tu pojawia się pytanie, czy może nie robię błędu decydując się na HTC, patrząc, że jest 200zł droższy, a opinie o Samsungu są dosyć dobre. Dochodzi też sprawa tego, że Samsung jest z 2015. roku, a HTC z 2013. Czy to ma jakieś duże znaczenie? 

 

Według Formularzu:

- Budżet jakim dysponuje to max. 1000zł, chociaż nie chiałbym przekraczać ceny Samsunga J5 (750zł).

- Zakupu mogę dokonać gdziekolwiek, byle nie za granicą.

- Jeśli chodzi o stan, to może być używany w stanie idealnym itp. (Nawet taki znalazłem, jako inna opcja - cena to była 550zł.)

- Wyświetlacz nie ma dużego znaczenia, byle by nie przekraczał 5 cali. - (najlepiej wogóle)

- Android

- Będę go używał do internetu (bardzo mi się podoba, że HTC obsługuje flasha w przeglądarkach, to OGROMNY plus), rzadzej filmy, często gry i inne jak np. Facebook. Możliwość zrobienia zdjęcia jakiemuś zachodowi słońca czy coś  :PAparat nie musi być powalający, ale jako taką, średnią jakość przynajmniej musi mieć.

- Czas pracy to przynajmniej te kilka, kilkanaście godzin średniego użytkowania, bo i tak codziennie ładuje telefon. (Już się do tego przyzwyczaiłem). 
Pozdrawiam.


Co wybrać HTC One M7, czy Samsung Galaxy J5

13 grudzień 2015 - 21:46

Jak w temacie zastanawiam się nad kupnem, jednego z tych dwóch smartfonów. Ja osobiście jestem bardziej nastawiony na kupno HTC, pomimo, że podobno aparat mógłby być lepszy i inne takie rzeczy, które nie mają dla mnie znaczenia. Tu pojawia się pytanie, czy może nie robię błędu decydując się na HTC, patrząc, że jest 200zł droższy, a opinie o Samsungu są dosyć dobre. Dochodzi też sprawa tego, że Samsung jest z 2015. roku, a HTC z 2013. Czy to ma jakieś duże znaczenie? Pozdrawiam.