Skocz do zawartości

sorok

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O sorok

  • Tytuł
    Nowicjusz
  1. W takim razie rozumiem że Kingston odpada. A co złego jest w kościach TLC przy Adacie gdy będzie służył jako systemowy? Z tego co wiem(a mogę się mylić) to dyski SSD zużywają się podczas zapisu, czy posiadanie praktycznie tylko systemu na nim mocno będzie go wykorzystywać pod tym względem, albo jak samo trzymanie systemu na dysku SSD go wyczerpuje? Sądze że znasz się lepiej i rozjaśnisz ten temat do końca .
  2. Nie kupuje jakiegoś "wypasionego" dysku tylko dysk który ma być systemowy, uzasadnisz czemu za te cene te dyski są nieopłacalne albo czemu są badziewiem gdy będą do prostego użytku?
  3. Ad 1. Wiem że kupuje dyski ze "słabszej" półki gdyż szukam za około 200zł i 120GB ( nie chce większego bo SSD i tak będzie tylko systemowy + ograniczenie przez SATA II, Zastanawiałem się nad http://www.morele.net/dysk-ssd-kingston-v300-120gb-sata3-sv300s37a-120g-534804/ albo nad tym: http://www.morele.net/dysk-ssd-adata-premier-pro-sp550-120gb-sata3-asp550ss3-120gm-c-767131/ - jego specyfikacje dałem jako przykład do zapisu/odczytu bo nwm jak bardzo takie "ucinanie" może wpływać na fizyczne parametry Ad 2. Już sprawdzałem kabel kątowy ,"może" by zadział jeślibym wyrwał gniazdo z płyty
  4. Witam. Chciałbym zakupić dysk SSD o parametrach - odczyt 560 MB/s a zapis 410 MB/s. Niestety przez moją karte graficzną i wersje płyty mini-ATX wiatraki karty znajdują się tuż na wejściami SATA III. Interesuje mnie czy podłączenie dysku SSD do SATA II to wielki grzech? Czy trzeba coś zmieniać w ustawieniach dysku żeby działał poprawnie na słabszym wejściu? Dysku chce używać jako dysk systemowy gdy będę przechodził na Windows 10. Gry będę trzymał na HDD a SSD - system + jakieś aplikacje typu antywirus, przeglądarki itd. . Można używać SSD przy SATA II do takiej konfiguracji?
  5. Czy w związku z moim procesorem opłaca się kupować wersje 4GB? Możliwe że w przyszłości będę kupował lepszy, ale niestety to będzie troszke dalsza przyszłość . Oraz czy mój procesor przez osłabienie GPU nie będzie prowadził do tego że któryś z nich przestanie działać( wiem że to może być troszke amatorskie pytanie ale wole się upewnić),.
  6. Witam. Chce w tym najbliższym czasie kupić karte GTX 960. Wybrałem ją gdyż szukam karty za około 900zł. Nie chce kupować Radeona oraz nie mam zamiaru podkręcać mojej karty. Interesuje mnie od kogo bardziej opłaca się kupić tą karte. Od MSI, Asusa czy Gigabyte. Procesor : Intel i3 3220 3,3GHz Płyta główna : Asus P8B75-M RAM : Corsair XMS3 8GB 1600MHz DDR3 Windows 7 64bit Zasilacz - Wiem że da rade uciągnąć nowszy zestaw ( niedawno wymieniłem ale nie pamiętam nazwy) Obecne GPU : GTX+ 9800 Jak wspomniałem nie mam zamiaru podkręcać nowej karty. Interesuje mnie który z producentó
×
×
  • Dodaj nową pozycję...