Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

sognipl

Rejestracja: 03 wrz 2015
OFFLINE Ostatnio: 07 lip 2016 12:42
-----

Moje posty

W temacie: Telefon - max. 4.5", dobra bateria, szybki system, wytrzymały, max 600 z...

03 wrzesień 2015 - 20:24

Dziekuję raz jeszcze mnap86 za obszerny opis, oglądnąłem jeszcze recenzję -  i w 100% przekonałem się do motoroli. Sprawdź jeszcze prywatną wiadomość.


W temacie: Telefon - max. 4.5", dobra bateria, szybki system, wytrzymały, max 600 z...

03 wrzesień 2015 - 15:49

Dziękuję za gromki odzew, szczególnie ruseus'owi (wymieniałeś te części na lepsze czy po prostu się popsuły? jeśli to drugie, to zdecydowanie odpada, jestem laikiem w kwestii napraw, z resztą nie satysfakcjonuje mnie telefon w którym trzeba niemal wszystkie części wymieniać) oraz mnap'owi (opis brzmi naprawdę zachęcająco, ale jednak faktycznie są próblemy z jej kupnem - na redcoonie nie ma na stanie, natomiast na allegro jest rozrzut cenowy od 350 zł do 700! Możesz mi powiedzieć jak długo ją użytkujesz i czy nie zauważyłeś spadku wydajności w miarę upływu czasu ?).

 

Szukam swojego pierwszego smrtfona, bardzo długi okres czasu broniłem się przed nową technologią, lecz w końcu będę zmuszony na nią się przestawić. Innym problemem jest fakty, że z tego co widziałem u moich znajomych, android zawsze po pewnym czasie bardzo mocno zwalniał.

Używałem parę dni HTC One S, niedługo po premierze (3-4 miesiące) i dostawałem wręcz szału jak miałem choćby wykonac parę ruchów w menu, sam telefon nie był zasyfiony, gdyż używała go moja rodzicielka, która nie potrzebuje żadych dodatkowych aplikacji. Po tych paru dniach zraziłem się mocno do androida.

 

Teraz pojawia się nowy problem - za kogo radą pójść  ;). Propozycji jest wiele, natomiast niewiele jest osób, które maja porównanie Androida, iOS i WP.

 

 

Jeszcze taki pomysł mi przyszedł do głowy - może by tak pomyśleć o zwykłym tel. komórkowym, nie smartfonie, da się na czymś istniejącym na rynku komfortowo przeglądać interet?


W temacie: Telefon - max. 4.5", dobra bateria, szybki system, wytrzymały, max 600 z...

03 wrzesień 2015 - 12:45

Tylko to aż 5", nie chcę takiej cegły.