Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

behenate

Rejestracja: 17 sie 2015
OFFLINE Ostatnio: 09 sty 2018 20:05
***--

Moje posty

W temacie: i5 520m vs i5 2520m vs i3 2310m

07 sierpień 2017 - 13:41

Dzięki za odpowiedź. Będę szukał czegoś z drugą generacją, bo w moim przedziale cenowym na nic lepszego nie mogę liczyć (coś w okolicach 400 zł z martwą baterią, albo 500 z w miarę sprawną, wiem, że budżet mały, ale nie śpieszy mi się i raczej coś w końcu znajdę).Jeszcze jedno pytanko, i5 drugiej generacji da mi lepszy czas pracy na baterii?

W temacie: Wiedźmin 3 - Artefakty graficzne czy popsute modele?

10 luty 2017 - 18:24

Jak zwykle bywa z moim szczęściem natrafiły mi się chyba wszystkie możliwe problemy xD

Okazuje się, że wchodzenie w teren nie jest przypadkiem i pojawia się w wielu miejscach.

Na szczęście znalazłem rozwiązanie. Napiszę je gdyby ktoś miał podobny problem.

Otóż należy wejść w panel sterowania AMD i ustawienia gry. W teslacji wybrać "zastąp ustawienia aplikacji", a w maksymalnym poziomie teslacji należy wybrać 

-4x - Nie wiem, czy ta opcja wpływa na wydajność, ale jeżeli tak to najniższa liczba prawdopodobnie znaczy najwydajniej. Wybranie opcji 4x poprawia znacznie problem, jednak nadal w niektórych miejscach można wejść w teren (nic drastycznego, ale może przeszkadzać)

8x- Teren dalej znajduje się w złym miejscu, ponieważ gdzieniegdzie wystają niepotrzebne tekstury, gdybym wcześniej nie miał problemu i nie znał miejsca występowania błędu nie zauważyłbym tego.

-16x - problem znika całkowicie, nic nie wystaje. 


W temacie: Wiedźmin 3 - Artefakty graficzne czy popsute modele?

09 luty 2017 - 16:57

I5 2500K

R9 285 Royal Queen (temp. pod obciążeniem max 73 stopnie)

Zasilacz XFX core TS  550W

mobo asus p8p67LE 

Właśnie weryfikuję pliki gry i spróbuję wgrać nowe sterowniki ( spokojnie, mam sterowniki sprzed miesiąca, nie chciało mi się aktualizować do najnowszych, bo nie miałem potrzeby) 

 

EDIT : Po weryfikacji plików gry modele małych łódek w porcie się naprawiły, również statek radowida wcześniej totalnie popsuty znów jest OK. Kiedy powróciłem do jaskini w której wcześniej było mnóstwo błędów pojawiła się tylko jedna odstająca tekstura ( i jest zwykła i nie porozciągana jak te wcześniej). Myślę jednak, że może to być normalny błąd gry, ponieważ obok jest górka, w którą można zapaść się po kolana (może coś popsuli w czasie wstawiania jaskini w teren). Włosy wiedźmina dalej znikają ( choć odnoszę wrażenie, że znikały nawet wtedy, kiedy nie miałem żadnych problemów). Jednak po tym, że błędy poznikały po weryfikacji plików myślę, że można stwierdzić, że to nie wina grafiki (wcześniej mimo wielokrotnych restartów gry nic się nie naprawiało). Gdyby znów pojawiły się błędy zaktualizuję temat.