Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

wizla555

Rejestracja: 02 sie 2015
OFFLINE Ostatnio: 04 sie 2015 14:33
-----

Moje tematy

Problem z rozdzielczością monitora.

02 sierpień 2015 - 15:19

Witam, niedawno zakupiłem monitor "Samsung S22D300", lecz po pewnym czasie zauważyłem, że komputer co pewien czas Zacina się, tak jakby po prostu się zatrzymał bez powodu, po kilku minutach komputer od nowa zaczyna działać tylko, że i tak po kilku minutach znowu się zatrzyma. Myślałem na początku, że mam zawalony komputer jakimiś śmieciami. Połowę dysku usunołęm i przeskanowałem w poszukiwaniu wirusów ale i to nie pomogło, ale zauważyłem, że jak zmniejszam rozdzielczość to komputer chodzi płynie i nie zacina się co kilka minut, mógł bym używać mniejszej rozdzielczości, ale na jakości mniejszej niż 1920x1080 ekran jest rozciągnięty co bardzo źle wygląda i ciężko co kol wiek zrobić.
Miałem zamiar zanieść komputer do jakiegoś informatyka, żeby sprawdził komputer ale to za sobą ciągnie pieniądze więc wole najpierw spytać się na jakiś dobrym forum czy jest to coś dużego do naprawy czy coś małego. 

Krótko mówiąc:
komputer zacina się na rozdzielczości 1920x1080 nie wiem dlaczego, a na mniejszej rozdzielczości nie mogę czego kol wiek zrobić bo ekran jest rozciągnięty. 
Proszę o pomoc :(