Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

logan0125

Rejestracja: 26 lip 2015
OFFLINE Ostatnio: 08 sie 2015 20:30
-----

#1917814 Nowy komputer nie wykrywa karty graficznej

Napisane przez logan0125 w 06 sierpień 2015 - 12:45

jeśli się połapią to pewnie nie uznają gwarancji, nie wiem szczerze mówiąc bo zawsze sam sobie składałem komputer, nie kupowałem gotowych zestawów, czy nie korzystałem z usługi składania. Może da się tak delikatnie oderwać tak żeby nie uszkodzić tych naklejek, ściągnąć pokrywę(tylko lewą pokrywę wystarczy jak patrzysz od frontu jednostki), sprawdzić co i jak, zamknąć i podkleić plomby?

 

ps. jeśli się zdecydujesz to zrób przy okazji reset BIOSu wyjmując bateryjkę na 5-10 min, pewnie będziesz musiał znowu wyłączać integre. Wydaje mi się że powinno automatycznie wykrywać do której karty jest podpięty monitor, ale jeśli tak nie jest i reset BIOSu nie pomoże to wtedy trzeba ręcznie wyłączyć. Możesz tez sprawdzić czy karta jest dobrze włożona tzn. czy siedzi pewnie w gnieździe i ten zatrzask przy złączu pci-e jest domknięty gdy karta jest włożona, no i zasilanie sprawdź.

 

Jeśli się boisz ingerować we "wnętrzności" twojego komputera to zostaje ci gwarancja.


  • 1