Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Dreamer112

Rejestracja: 22 maj 2015
OFFLINE Ostatnio: 03 maj 2018 16:47
-----

Moje posty

W temacie: Monitor- Przycisk Power zablokowany

16 luty 2018 - 19:39

Okej działa. Próbowałem wciskać inny przycisk. Dzięki ;)

 

Sprawdziłeś te opcje:

1. Blokada włącznika prądu jest aktywowana poprzez naciśnięcie przycisków < przez około 10 sekund. Po włączeniu blokady nie można wyłączyć monitora. Po naciśnięciu wyłącznika prądu pokaże się informacja „Power Button Locked”.
2. Blokada włącznika prądu jest deaktywowana poprzez ponowne naciśnięcie przycisków < przez około 10 sekund.

Następnym rozwiązaniem może być wejście do menu monitora i przywrócenie ustawień fabrycznych.


W temacie: Monitor wyłącza się, nie działają przyciski

10 wrzesień 2017 - 14:44

Historia z komputronikiem poczatkowo nie wyglądała najlepiej. Paczkę wysłałem 30sierpnia i na drugi dzień tj 31 sierpnia o 9:00 przesyłka była juz w magazynie. W paczce umieściłem wszystkie wymagane przez komputronik dokumenty dotyczące zwrotu towaru. Po 3 dniach roboczych wysłałem emaila z zapytaniem na jakim etapie jest zwrot kosztów. W odpowiedzi napisali abym jeszcze raz wysłał im dane do przelewu i poczekał 2dni robocze. Sytuacja powtórzyła się ponownie, ja wysyłam zapytanie a oni pytaja o dadne i każą czekać. Ostatecznie pomimo tego całego bałaganu cała kwota za zwrócony sprzęt została przelana na moje konto.

 

Dodatkowo powiem, że zamawiając sprzęt dopłaciłem za wcześniejsze dostarczenie przesyłki (8-12) 10zł. Kurier dostarczył paczkę po godzinie 15 więc zwróciłem się do komputronika o zwrot kosztów. Po ok tygodniu dyszkę także oddali. ;)


W temacie: Monitor wyłącza się, nie działają przyciski

20 sierpień 2017 - 18:56

Ok, dzięki za pomoc. Po niedzieli odeślę im monitor ;)


W temacie: Monitor wyłącza się, nie działają przyciski

20 sierpień 2017 - 10:49

Gdyby była to wina zasilacza w budzie na starym monitorze miałbyś ten sam objaw, dodatkowo wspomniane przyciski wskazują na uszkodzony monitor. Możesz podłączyć go pod inny komputer jednak raczej nic to nie pomoże, chyba że problem leży w gniazdku sieciowym, do którego podpiąłeś cały zestaw - można to sprawdzić podłączając część zestawu pod gniazdko siedzące na na innym korku(raczej wątpliwe).

 

Szkoda że nie napisałeś gdzie i jak kupiłeś ten monitor, można by doradzić na co się powoływać przy rozmowach z sklepem...

 

Pozdrawiam

Monitor kupiłem przez strone komputronika. Kurierem przysłali do domu sprzęt.