Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

satya

Rejestracja: 01 maj 2015
OFFLINE Ostatnio: 13 mar 2020 15:57
-----

Moje tematy

Krzaczki na ekranie.

05 marzec 2020 - 12:37

Dzień dobry, mam taki problem. Otóż postanowiłem rano włączyć komputer i okazało mi się coś takiego. Zmniejszyła się rozdzielczość, są krzaczki na ekranie które się zmieniają miejscem w zależności od tego co się dzieje na ekranie. Gdy klikam PPM na komputerze to nie widnieje panel sterowania mojej karty graficznej. Postanowiłem ja wyciągnąć, w miarę ja wyczyścić, lecz dalej to samo. Wczoraj oczywiście komputer chodził bez zarzutów, nic w nim nigdy nie podkrecalem. Moje specyfikacje:
GTX 1050 TI
Intel Pentium G4600
8 GB Ram
SilentiumPC Vero L2 500W
Gigabyte GA-B250-FinTech

Poniżej zdjęcie podglądowe:
https://ibb.co/yXqFPvg

Sieć Wi-Fi działa, lecz LAN nie.

15 styczeń 2020 - 15:41

Mam taki problem, otóż sieć Wi-Fi działa, ale LAN nie. Zmieniałem już kabel, i raczej to nie jest jego wina. Próbowałem różne resety routera i co dziwne, przy 1 resecie działa sieć LAN, lecz nie działa wtedy Wi-Fi na różnych urządzeniach, ale wtedy nie mogę wejść w ustawienia routera, tak samo jak przy sieci Wi-Fi gdy działa (więc jeśli nie działa to można wejść w ustawienia), i gdy zrobię reboot to wtedy jest na odwrót - działa sieć Wi-Fi ale nie działa LAN. Jakieś porady?