Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

EXT_1

Rejestracja: 15 mar 2015
OFFLINE Ostatnio: wczoraj, 22:17
-----

Moje posty

W temacie: ASUS GTX 1070 - Wiedźmin 3 - Artefakt czy bug?

wczoraj, 22:14

Wydaje mi się, jak patrzę na scry że to dokładnie to, o czym pisałem tu http://forum.benchma...u1xx/?p=2546167

 

Więc wróć do sterów 39x.xx i powinno się naprawić.


E:

I bardzo się cieszę, że udało się to uchwycić. Chciałem to wkleić do tematu, ale mi się nie udało tego na scr złapać :)


W temacie: Temat o kartach Nvidia RTX Turing (TU1xx).

wczoraj, 21:52

Też nie wiem jak to się potoczy, czy RT się przyjmie itd i tak jak Wy nie rozumiem polityki nV, ale jedno można śmiało stwierdzić: robią właściwie najpopularniejsze gpu do zastosowań domowych, zatem w jakiś tam sposób dyktują, nadają tor jak grafika komputerowa (przynajmniej ta w grach) ma się rozwijać.


W temacie: Temat o kartach Nvidia RTX Turing (TU1xx).

wczoraj, 21:02

Czyli według Ciebie jedyny postęp jaki ma się dziać w dziedzinie GPU to ciągłe zwiększanie wypełniania pixelami i texturami, oraz zwiększanie wydajności geometrycznej - bo te cechy wpływają głównie na to, aby zwiększać rozdzielczość programów 3d.

 

Pomyśl - gry ciągle będą wyglądały bardzo podobnie do dzisiejszych, ale z dokładniejszymi modelami i teksturami - to się właściwie dzieje, bo GPU sprzed iluś lat wyświetli nam grę tak samo jak np seria pascal, tylko z mniejszą liczbą ramek/s i ewentualnie mniej dokładnymi teksturami.


W temacie: Temat o kartach Nvidia RTX Turing (TU1xx).

wczoraj, 19:03

Zastanawiam się, czy każda seria nowego sprzętu ma i musi podnosić wydajność? Staram się spojrzeć przez pryzmat ostatnich powiedzmy 20 lat w IT - nie, bo zdarzały się momenty, gdzie nowy sprzęt oprócz jakiejś poprawy wydajności (większej lub mniejszej) wprowadzał nowe rozwiązania do danej dziedziny.

 

Może tak należałoby podchodzić do tej serii chipów?


W temacie: Temat o kartach Nvidia RTX Turing (TU1xx).

wczoraj, 17:43

Tak, wyniki są bardzo OK w tym przedziale wydajnościowym.

Teraz tylko normalna cena i byłoby świetna karta średniej (ze wskazaniem na wyższą) wydajności, ale oczywiście tak nie będzie :(