Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

smough

Rejestracja: 06 mar 2015
OFFLINE Ostatnio: 24 mar 2015 16:18
-----

Moje posty

W temacie: Modding - temat ogólny

17 marzec 2015 - 01:38

Witam, mam zapytaje, robiłem sobie oto takie ładne pleksi, nawet grawere sobie strzeliłem :

 

vztv7n.jpg

 

i po odklejaniu taśmy która maskowała mi przy "grawerce" zostało troche kleju. Oczywiscie próbowałem wszystkim jak najmniej żrącym, niestety wpadłem na wspaniały pomysł użycia rozpuszczalnika, stwierdziłem, że mała dawka szybko zmyta nic nie zepsuje :)). no ale wyszło jak wyszło, (na zdjęciu jest już pleksi po totalnym wnerwie i zasmarowaniu wszystkiego jak leci.. Tak czy inaczej, czy da się to w jaki kolwiek sposób wypolerować ? jakieś mleczko cos teges?? szybka nie jest przypalona, wygląda na zmatowioną.. z góry dzieki .


W temacie: Jakie chłodzenie do procesora

12 marzec 2015 - 02:18

Jak masz dobrze założone, to nawet taki spartan pro he924 styknie na tego proca (mam dorzucony ten opcjonalny wentylek), przy max oc w i5 4690k, podczas przegladania neta mam stałe 30 stopni. 


W temacie: Spadek wydajności, po wymianie zasilacza ?

06 marzec 2015 - 22:19

Masz inne drajwery i system nieco starszy . ;)

System mam ten sam nic z nim nie robiłem, drajwera aktualizowałem przed wczoraj i pierwszy link jest z dzisiejszego testu, a pozostałe 2 są na tej samej aktualizacji co ten pierwszy.

 

gdzie widzisz tą różnicę w systemie ? przy obydwu pisze : 64-bit Windows 7 (6.1.7601)


W temacie: Spadek wydajności, po wymianie zasilacza ?

06 marzec 2015 - 18:10

@up - biuro detektywistyczne możemy założyć... :)

no ok, załóżmy, że był jakiś bug w odczycie, ale w szegółowych info odnośnie poszególnych testów widać spadek fpsów z 95 (przy tym pierwszym) na 85, także to nie zmienia faktu że fps-ów jest mniej niż było. ta częstotliowść 3500 to ta która przedstawiana jest przy tym procu jako ta podstawowa bez turbo. ale nie wiem czemu jest przy reported jest wiecej niz przy max.. Tak czy inaczej gdyby dało to się jakoś zbugować to całe hall of fame było by o kant.. 


W temacie: Spadek wydajności, po wymianie zasilacza ?

06 marzec 2015 - 17:06

A ten test był robiony kiedy? Może po prostu inna wersja była programu i tyle.

Jeden i drugi na tej samej wersji, nie robiłem akutalizacji. obydwa były robione w przeciągu 3tyg.


A jest możliwe np zużycie sprzętu? przez te 3 tyg myśle ze to 20h ugrałem, a pierwsze testy były robione na świeżym sprzęcie.. Lub np wina jakiegoś wirusa, bo w sumie nie miałem żadnego antywira i dopiero po tym jak odnotowałem ten spadek, pomyślałem, że to moze jakiś wirus, zainstalowałem dołączonego do gtxa kasperskyego i rzeczywiście stwierdził że są 3 czy 4 trojany, ale z tymi anywirami to różnie, miałem poinstalowanych pare crackow itd, to zawsze może coś takiego wziąć za wira. Usunąłem tym kasperskym te wiry i wynik nadal się nie polepszył, jest możliwość, że coś stale zostało uszkodzone i dlatego?