Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

rastashaggy

Rejestracja: 20 sty 2015
OFFLINE Ostatnio: 30 lis 2017 21:56
-----

Moje posty

W temacie: Porady i sugestie odnośnie mojego kanału YT:)

21 luty 2017 - 22:32

Ta reklama pojawi się kiedy doprowadzę swój materiał do perfekcji  :D  lepiej później niż teraz dla 5 osób  :rotfl:

Proszę śledź ten temat żebym za 5 miesięcy mógł dać link w którym promuję forum i spełniam obietnicę to będzie dodatkowa samo motywacja   8-)


W temacie: Porady i sugestie odnośnie mojego kanału YT:)

21 luty 2017 - 00:58

W takim razie obraz postaram się poprawić podczas postprodukcji.

Co do tego "eee"  "yyy" bardzo ciężko mi nad tym zapanować bo często mam jedną myśl a rozgrywka wymaga już następnej i łapie laga  :P

Odnośnie scenariusza, ta rada chyba mi się najbardziej podoba bo faktycznie wszystko szło tu spontanicznie i czasem odcinek to było tylko bieganie od punktu A do B.

Niesamowicie dziękuję za pomoc z dźwiękiem, mam z tym największy problem bo ciężko obiektywnie ocenić czy jest już dobrze czy nadal wymaga pracy.

Odnośnie thumbnailsów, tutaj pojawia się nieco problem czasu i samych umiejętności. Odcinki staram się robić codziennie i sam gotowy odcinek to czas rzędu około 90 minut (30 renderowanie) a  thumbnailsy przynajmniej teraz gdzie nie jestem zaznajomiony z programem graficznym i najpierw oglądam poradniki a potem robię to coś koło 40-60 min. Jeśli miałbym się do tego zastosować to pewnie będę musiał wypuszczać rzadziej materiały choć na pewno masz rację, ważniejsza jest ich jakość a nie ilość  :)

 

Inne gry...na pewno lecz to na przestrzeni czasu ponieważ aktualnie bardzo wiele przyjemności daje mi rozgrywka w Don't Starve.

 

Serdecznie dziękuję właśnie o tego typu odpowiedź mi chodziło  :) 

Ps

 Najnowszy odcinek jest już nagrany dlatego będę mógł zastosować się do wyżej wymienionych rad dopiero od następnego :/


Właśnie jestem w trakcie renderu odcinka 8 :) podrzucę za jakiś czas prywatny link i liczę na ocenę czy dobrze zastosowałem się do wyżej wspomnianych porad i sugestii :)


Starałem się jak mogłem, nie znalazłem czasu tylko na thumbnails ale na dniach pojawią się lepsze grafiki :)

Teraz jest lepiej czy gorzej ? ,,eee" i ,,yyy"- ciągle nad tym pracuję  ;) 

Link do niepublicznego filmu https://youtu.be/H6BxSGVEubY