Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

d-d-drop_the_faith

Rejestracja: 04 gru 2014
OFFLINE Ostatnio: 10 gru 2014 17:31
-----

Moje tematy

Słuchawki do muzyki (<1200 PLN)

04 grudzień 2014 - 01:28

Witam!

 

Kilka dni temu po raz kolejny "zabiłem" moje Sony XB-700 poprzez zerwanie kabla. Nie chce mi się tego lutować po raz 10., więc postanowiłem zakupić sprzęt z wyższej półki. Problem polega na tym, że jak wiecie ww. słuchawki oferują ponadprzeciętną jakość dźwięku i przez to ciężko znaleźć mi coś, co spełni moje wymagania.

 

Dokładna specyfikacja obecnego sprzętu znajduje się tu: http://www.benchmark...hawek-3681.html.

 

Chciałbym, abyście podali swoje propozycje słuchawek nausznych, których parametr typu częstotliwość jest lepszy niż 3-28000Hz. Poza tym lubię pogrywać sobie na gitarze elektrycznej, niekoniecznie korzystając z wbudowanego we wzmacniacz głośnika i jednocześnie nie plącząc się w kablach - opcją idealną byłaby taka, która ma tryb pracy kabel/wireless. Nie naciskam jednak na bezprzewodowość tak jak na częstotliwość, impedancję, oraz moc. Moc również musi być konkretna, jeżeli player nie jest ustawiony na max. vol. to znaczy, że mam zły dzień. ;>

 

Z góry thx za każdą pomoc.