Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

marcin_g

Rejestracja: 29 paź 2014
OFFLINE Ostatnio: 24 sie 2015 12:20
-----

Moje tematy

Lenovo G50 problem z ponownym uruchamianiem.

23 sierpień 2015 - 21:10

Witam,

 

Zakupiłem lenovo G50 z systemem Win8.1 po 29 lipca zaktualizowałem do systemu windows 10. Niestety po tej operacji, system nie uruchamia się normalnie. Chodzi mi tu o opcję ponownego uruchomienia systemu. Wszystko idzie poprawnie do momenty wyświetlenia się logo lenovo i krążące kropki zatrzymóją się. Taki stan może trwać do końca życia. Muszę wtedy wyłączyć lapka z palucha i ponownie uruchomić. Kolejnym problemem jest powrót do systemu win8.1, niestety tej operacji nie mogę wykonać ponieważ przy ponownym uruchamianiu się systemu znów pojawia się ww. problem. 

Czy jesteście w stanie coś mi podpowiedzieć, bo nie wiem jak rozwiązać tą usterkę.
 

Z góry dziękuję.
Marcin


Windows 8.1 + HP LaserJet 1300 Problem.

18 lipiec 2015 - 07:03

Witam.
Mam problem z instalacją drukarki w systemie windows 8.1. Otóż drukarka jest podłączona do komputera stacjonarnego i udostępniona w sieci bezprzewodowej. Na pozostałych komputerach z system win xp, widoczna jest bez problemu. Nie mogę znaleźć odpowiedniego sterownika pod system win 8.1, ściągnąłem od producenta sterowniki od visty po 8.1, żadne nie działają. Są to sterowniki uniwersalne. Możliwe że są dobre, ale ja nie potrafię ich wykorzystać. Jeśli ktoś miał podobny problem proszę o odpowiedź jak rozwiązać to lub chociaż jakąś podpowiedź.


Dysk SSD ilość miejsca wolnego na dysku.

26 marzec 2015 - 18:43

Witam. 
Posiadam dysk ssd na którym zainstalowałem tylko system, pozostałe dyski jakie posiadam służą jako przechowalnie. Jeden z dysków wykorzystałem głównie do instalacji programów oraz gier. Jednak na dysku ssd posiadam tylko 39,5GB wolnego miejsca z 111GB. Po wejściu w dysk i zaznaczeniu wszystkich folderów również tych ukrytych i sprawdzeniu ile zajmują one miejsca, wyświetliła mi się 57GB co daje nam 96,5GB więc gdzie jest jeszcze 15,5GB i co mi tak zawala ten dysk skoro nie przechowuje na nim nic więcej po za windowsem i aktualizacjami.

Z góry dziękuję za podpowiedź.


Poczta w sieci lokalnej.

20 luty 2015 - 23:57

Witam.

Potrzebuję porady i podpowiedzi.

Otóż chodzi mi o stworzenie w pracy na kilkunastu komputerach (wpiętych w sieć lokalną, bez dostępu do internetu), lokalnej poczty mail. Chce by pracownicy mogli wymieniać się wiadomościami i przesyłali pliki w niewielkich rozmiarach.

Od czego powinienem zacząć, tworząc taką pocztę?

Z góry dziękuję za podpowiedzi.


Cooler na procesor Intel I7

21 grudzień 2014 - 01:17

Witam.
Słowem wstępu, jakiś miesiąc temu zakupiłem komputer, ale nie zakupiłem coolera, ze względu że myślałem iż standardowy będzie wystarczający. Niestety w trakcie użytkowaniu, od jakiegoś czasu zauważyłem że procesor nabiera wysokich temperatur i nie dziwię się skoro korzystam z wymagających programów graficznych czy też gram w różnego rodzaju gry. Moja prośba do was, to pomoc w dobraniu coolera na ten procesor.

Dziękuję za pomoc.