Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema!

 

Pierwszy raz szukam bardziej wykozaczonej myszki. :)

Od paru ładnych lat siedziałem na zwykłych myszkach microsoftu... Wireless Mobile Mouse 1000 i teraz 4000, która zaczyna mi się rozłazić po miesiącu użytkowania.

Tak, jestem graczem i dużo przesiaduję na kompie. Raczej nie jestem typem który rzuca rzeczami po pokoju, kiedy przegrywa w grze.

Mam dwa monitory, w wolnym czasie posiedzę w Gimpie, albo Wysiwyg Web Builderze i pare razy wyrywałem sobie włosy z głowy (których i tak już jest mało) kiedy mysz nie chciała przesunąć tabelki o jeden pixel. :) Wydaje mi się, że mysz z wyższą rozdzielczością byłaby pomocna.

Na moim kompie non stop działa TeamSpeak, dlatego środkowy przycisk po tym miesiącu użytkowania, ledwo zipie. Dlatego zależy mi na dodatkowym przycisku na myszce, który będzie odpowiadał za aktywację mikrofonu, a zarazem który nie będzie mi cofał strony na przeglądarce, albo nie będzie przewijał strony w górę i dół (ŚPM), albo dziko obracał kamery w grze. Po prostu przycisk, z którego pousuwam wszystkie funkcje i przypiszę sobie TS'a. W mojej aktualnej myszy MS 4000, nie da się usunąć funkcji cofania strony, albo po prostu nie potrafię tego przekonfigurować.

Ok, przejdę do konkretów. Wybaczcie, lubię dużo pisać, zwłaszcza, kiedy na czymś się nie znam. :)

 

Mysz której szukam:

  • do 100zł
  • bezprzewodowa (obsługuję komputer z różnych miejsc w pokoju)
  • dodatkowy przycisk funkcyjny do TS'a, inny niż ŚPM oraz cofnij i wróć na przeglądarce.
  • przyzwyczaiłem się do trzymania myszki 3ma palcami (jeżeli ma to jakieś znaczenie)
  • nie zależy mi na 123 tysiącach dpi. 1600 chyba styknie, z tego co czytałem to nawet 800 wystarczy
  • wytrzymałość - no siedzę powiedzmy ~7h dziennie, i dużo klikam :)
  • scroll - nie wiem jak to opisać... w myszy MS 4000, scroll ten jest.. jakiś bez oporu :P przeszkadza mi to
  • czasami zdarza mi się używać myszki "na kolanie"
Edytowane przez zurdiv
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...