Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jestem posiadaczem Xboxa 360 Slim (od jakiegoś pół roku), używałem go na TV LED Samsunga 32'', ostatni miesiąc konsolka nie była stosowana do niczego oprócz filmów (chociaż to także okazjonalnie). Parę dni temu wymieniłem telewizor na LG 47LA620S (jak wskazuje nazwa 47 cali, LED). Jednak wczoraj, kiedy odpaliłem GTA V pojawiły się lagi utrudniające rozgrywkę. Nie chodzi mi tutaj o Input Lag tylko takie typowe spadki FPS-ów, przycinki itd.. Moje pytanie jest takie, skąd się owe problemy biorą i co można zrobić, żeby je wyeliminować? Jak na razie jedyne co zrobiłem to wyczyszczenie pamięci podręcznej. W innych grach nie ma aż takiej tragedii chociaż jest zauważalny spadek płynności (np. w Forzy). Konsolka jest podłączona oczywiście kablem HDMI (który dostałem kiedyś w komplecie z Samsungiem)

Link to post
Share on other sites

Mam ustawiony, bez tego występował Input Lag, opóźnienie było w granicach sekundy, teraz jest niezauwazalne

 

No właśnie chyba sprawdzę z tym kablem, bo ten dostałem przy tym starym TV właśnie gratis więc na pewno nic porzadnego mi nie dali

 

Wziąłem dzisiaj tego Xboxa do kumpla i podłączyłem do telewizora także LED, lagi były takie same jak u mnie. Myślicie że to może coś z xboxem? Oddac go na gwarancje czy jeszcze walnąć format dysku i sprawdzić na innym kablu?

Edytowane przez Iglok
Link to post
Share on other sites

Eee... użytkownik wyraźnie napisał że problem jest TAKI SAM na 2 różnych Xboxach...

 

To po prostu cecha GTA V ... zobacz sobie pomiary na DF, spadki do 20-22 fps nie są niczym nienormalnym w tej grze. Te konsole (PS3 / 360) po prostu ledwo dają z nią radę. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...