Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, od jakiegoś czasu poszukuję laptopa, który spełniał by moje oczekiwania. Będę go wykorzystywał głównie do nauki/przeglądania internetu, lecz nie stronię też od gier typu PES/Batllefield/Need for Speed.

Chciałbym, żeby gry o podobnych wymaganiach do gier wyżej wymienionych, chodziły płynnie i stabilnie.

Teraz do rzeczy: Znalazłem 5 notebooków, które spełniają moje wymagania, ale nie wiem na który się zdecydować.

Lista laptopów:

Także, drodzy forumowicze, liczę na Waszą pomoc w wybraniu czegoś z tej listy, lub polecenia innego notebooka, podobnej klasy co widoczne wyżej. Dodam, że dysponuje budżetem 2000zł (±100zł). Jestem również uprzedzony do firm LENOVO oraz TOSHIBA, choć nie mam ku temu konkretnego powodu. Jestem otwarty na wszelkie propozycje z Waszej strony i z góry dziękuję za pomoc. 

 
Link to post
Share on other sites

Raczej twoje własne propozycje nie grzeszą wydajnością ( wszystkie) albo jakością ( hp paviliony)

Jak zwykle zabrakło konkretów. Nowe nfsy czy starsze? bf3/ew. bf4 czy starsze bfy?

W sklepach internetowych notebooki podobnej klasy można kupić za 1800-1900zł.

Szybsze i to wyraźnie można kupić za 2k-2,2k pln.

Np Samsung 370r5e z i3 + hd8750 Będzie wyraźnie wydajniejszy niż twoje propozycje. Małą uwaga nie ma cd-romu. Czy to wada pozostawiam to twojej ocenie bo to subiektywna rzecz. ( ja np nigdy w moim laptopie jeszcze nie użyłem napędu CD :wariat: a win stawiam z pendrajva)

Ok 20% wydajniejszy od Samsunga będzie Acer v3-571g z i3 i gt730

Zarówno Acery jak i Samsungi mają dobry serwis, który w razie Wu nie robi sobie jaj z klienta tylko naprawia.

Link to post
Share on other sites

Masz rację, w pośpiechu nie wpisałem konkretów. Chodzi mi raczej o nowsze gry, czyli np. BF 3, PES 13/14 etc. Dodam, że z moich propozycji, w tym momencie najbardziej przekonywał mnie Pavilion g6-2323sw. Liczę na dalszą pomoc, a Twoje propozycje na pewno dokładnie przemyślę :)

Edytowane przez RadekLZA
Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki za pomoc, dużo mi to pomogło. Btw. co sądzisz np. o SONY SVF1521B1E lub ACER E1-571G-53216G75Mnks? A, i nie sugerujcie się tym, że daje linki do mediamarkt. Nie muszę kupić akurat tam, tylko po prostu opisy produktów najbardziej mi odpowiadają.

W SONY, niewiele mówi mi procesor, bo na prawdę bardzo mało wiem o Intel Pentium.

Dodam, że na chwilę obecną, najbardziej odpowiada mi ACER E1-571G-53216G75MnksAcer v3-571g z i3 i gt730, oraz ACER Aspire E1-571G-33116G75Mnks z i3 i 710M,

 choć w tym pierwszym, jeszcze nie wiem ze względu na GT 620M. 

Liczę na pomoc ekspertów :)

Edytowane przez RadekLZA
Link to post
Share on other sites

sony ma pentium 2 core zaledwie IIgen i to na dodatek niskonapięciowy a więc jeszcze słabszy. Niskonapięciówki IIgen były takie sobie. Od i3 IIIgen ma ze 2krotnie mniej mocy. Co do gt740 to Sony zazwyczaj pakuje do swoich laptopó okrojone grafiki. Zresztąjakiej by nie wepchało i tak procek go dyskwalifikuje. Acer ma grafike nawet minimalnie słabszą niżtez z 1 posta. Mocniejszych propozycji niż acer v3 przeze mnie podany po prostu nie znajdziesz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...