Skocz do zawartości

Wybór programu do projektowania wnętrz


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...

3ds Max - Interior to faktycznie bardzo dobry program do projektowania. Można precyzyjnie odwzorować właściwie każde pomieszczenie. Niestety samemu trudno jest się ogarnąć w tym programie. Zapisz się na jakiś kurs stacjonarny o ile taki znajdziesz lub skorzystaj z takiego 7h kursu wideo http://strefakursow.pl/kursy/cad_3d/kurs_3ds_max_-_interior.html

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy pracowałeś na ARCHICAD kiedyś - jeden z tańszych, ale dobrze się na nim pracuje - zwłaszcza do projektów na szybko, jakiś wersji "demo". Zostawiam Ci link http://cgwisdom.pl/sklep/kurs-archicad-artlantis-kurs może się akurat zdecydujesz. A jeśli mogę zapytać - jesteś po jakiejś szkole, kursie czy sam się uczyłeś na próbach i błędach? 

Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...

AutoCad to oczywiście rzecz dobra, ale trochę trudna dla człowieka, ktory nie pracuje w tej dziedzinie. Zwróciłem by więciej uwagi na online-planner'y. Będą prostrze, pracują szybsze i nie są takimi "ciężkimi" dla komputera. Kolega-designer polecił mnie GoogleSketchUp, Ikea Planner i Roomtodo jak najlepsze. Myslę, że z go doświadczeniem to naprawdę tak jest.

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...

AutoCad to oczywiście rzecz dobra, ale trochę trudna dla człowieka, ktory nie pracuje w tej dziedzinie. Zwróciłem by więciej uwagi na online-planner'y. Będą prostrze, pracują szybsze i nie są takimi "ciężkimi" dla komputera. Kolega-designer polecił mnie GoogleSketchUp, Ikea Planner i Roomtodo jak najlepsze. Myslę, że z go doświadczeniem to naprawdę tak jest.

 

Jeśli chodzi o programy do projektowania wnętrz, ja na pewno do tych wymienionych przez kolegę dodałbym program InteriCAD T6. Na ten moment to zdecydowanie lepszy wybór od SketchUp, Ikea Planner czy Roomtodo. Zwłaszcza jeśli chodzi o jakość wizualizacji. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...