Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wybór programu do projektowania wnętrz

CAD 3d archicad projekt wnętrze design

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 KT0servi

KT0servi
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 12:35

Programy wspomagające projektowanie to odrębny temat, silniki renderujące to coś innego.

• 0

#22 Pawwlaw9

Pawwlaw9
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 09:58

Jak będziesz wybierać odpowiedni dla siebie program to od razu weź pod uwagę to z jakim rendererem będzie dobrze współpracować.

• 0

#23 Mgprojekt2000

Mgprojekt2000
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 26 listopad 2013 - 19:24

Są osoby, które polecają Sketchup + Maxwell Render.

• 0

#24 Masabiur2

Masabiur2
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 05 grudzień 2013 - 11:25

Niedługo wychodzi Maxwell Render 3, więc będzie się działo.

• 0

#25 MadeelinE2

MadeelinE2
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 06 grudzień 2013 - 11:52

Ikea udostępnia swój program do projektowania.

• 0

#26 NaPolwybr0

NaPolwybr0
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 13:09

Niektórzy projekty robią w AutoCAD, a wizualizacje w 3ds max. Oba programy tej samej firmy. Wersje edu są chyba za darmo, ale potem słona opłata.

• 0

#27 kajametro

kajametro
  • Bywalec

• 147 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 13:23

3ds Max - Interior to faktycznie bardzo dobry program do projektowania. Można precyzyjnie odwzorować właściwie każde pomieszczenie. Niestety samemu trudno jest się ogarnąć w tym programie. Zapisz się na jakiś kurs stacjonarny o ile taki znajdziesz lub skorzystaj z takiego 7h kursu wideo http://strefakursow....-_interior.html

• 0

jupi

#28 Lolo12

Lolo12
  • Amator

• 51 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 08 styczeń 2014 - 15:39

Sketchup dość fajny, jednak dal bardziej wymagających nie polecalbym

• 0

#29 grajcarek

grajcarek
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 17 luty 2014 - 09:30

vego7 bardzo ładne wizualizacje moim zdaniem :)

• 0

#30 Fx2014xF

Fx2014xF
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 05 kwiecień 2014 - 16:42

Cinema 4d jest chyba z tej samej stajni co ArchiCAD, więc może one by razem dobrze współpracowały.

• 0

#31 JakaDane0

JakaDane0
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 07 kwiecień 2014 - 18:35

Dobrze architekturę/wnętrza renderuje v-ray/maxwell render. Na oficjalnej stronie znajdziesz programy, które współpracują.

• 0

#32 NataLiani10

NataLiani10
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 13 kwiecień 2014 - 20:20

Ja polecam sketchup plus kerkythea. Obydwa za darmo.

• 0

#33 Grzesix_30

Grzesix_30
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 13 sierpień 2014 - 13:58

Ja polecam InteriCAD T5. Program pozwala tworzyć fotorealistyczne wizualizacje wnętrz. Posiada bogatą bibliotekę obiektów 3D i wydajny silnik renderujący. Tutaj można znaleźć ciekawy artykuł http://www.archimani...z-z-charakterem

• 0

#34 Xarix

Xarix
  • Master

• 5160 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 13 sierpień 2014 - 21:09

W zasadzie każdy kombajn do 3D + dobry render się nada. Kwestia przyzwyczajeń i preferencji. Jak dla mnie Max/Blender + Corona(dla obydwu)/Cycles. 

• 0

#35 Rexor069

Rexor069
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 12 październik 2014 - 19:55

Jak dla mnie najlepszy jest BricsCAD od vectorsoftu. Myślę, że ten program ma potencjał i jest warty polecenia.

• 0

#36 tikis

tikis
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 16 październik 2014 - 09:16

Nie wiem czy pracowałeś na ARCHICAD kiedyś - jeden z tańszych, ale dobrze się na nim pracuje - zwłaszcza do projektów na szybko, jakiś wersji "demo". Zostawiam Ci link http://cgwisdom.pl/s...-artlantis-kurs może się akurat zdecydujesz. A jeśli mogę zapytać - jesteś po jakiejś szkole, kursie czy sam się uczyłeś na próbach i błędach? 

• 0

#37 NickR

NickR
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 01 wrzesień 2015 - 13:26

AutoCad to oczywiście rzecz dobra, ale trochę trudna dla człowieka, ktory nie pracuje w tej dziedzinie. Zwróciłem by więciej uwagi na online-planner'y. Będą prostrze, pracują szybsze i nie są takimi "ciężkimi" dla komputera. Kolega-designer polecił mnie GoogleSketchUp, Ikea Planner i Roomtodo jak najlepsze. Myslę, że z go doświadczeniem to naprawdę tak jest.

• 0

#38 DeMarko

DeMarko
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 29 grudzień 2017 - 23:19

AutoCad to oczywiście rzecz dobra, ale trochę trudna dla człowieka, ktory nie pracuje w tej dziedzinie. Zwróciłem by więciej uwagi na online-planner'y. Będą prostrze, pracują szybsze i nie są takimi "ciężkimi" dla komputera. Kolega-designer polecił mnie GoogleSketchUp, Ikea Planner i Roomtodo jak najlepsze. Myslę, że z go doświadczeniem to naprawdę tak jest.

Jeśli chodzi o programy do projektowania wnętrz, ja na pewno do tych wymienionych przez kolegę dodałbym program InteriCAD T6. Na ten moment to zdecydowanie lepszy wybór od SketchUp, Ikea Planner czy Roomtodo. Zwłaszcza jeśli chodzi o jakość wizualizacji. ;)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: CAD, 3d, archicad, projekt, wnętrze, design

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych