Skocz do zawartości

[OGÓLNY] FIFA 2014 vs PES 2014 - porównanie


Recommended Posts

Grałem tylko w FIFĘ bo konsoli brak... ale zmian w FIFIE jest wiele i na dobre... tylko trzeba uczyć się grać z powrotem od początku... Czuć ciężar gry, ciężar zawodników... każdym gra się i porusza inaczej... strzały czy zagrania to czysta poezja no i przede wszystkim mnóstwo nowych animacji i poprawiony Impact Engine... :)

 

Z opinii znajomego którego pytałem jak tam wygląda sprawa z PESem to żebym sobie nie zawracał głowy... bo grafika dużo lepsza ale masa błędów, denna fizyka piłki jak i samych zawodników. Nie wiem jak jest w prawdzie dlatego mówię tylko o opinii znajomego.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Z tego co widzę, fifa z każdą odsłoną ma tendencję podnoszenia jakości, pes - odwrotnie. Nie jestem mega fanem piłki ale swego czasu zagrywałem podczas upalonych wieczorów w UK wielogodzinne sesje i bliższa memu sercu, zawsze była fifa. W pes czuję jakbym biegał klocem drewna - takie moje zdanie.

Link to post
Share on other sites

Ja tez juz mam za soba po godzince i w jedno i w drugie demko nie jestem zbyt obiektywny bo jestem fanem fify ale uwierzcie naprawde staralem sie ta godzine w pes wykorzystac na maksa i niestety poraz kolejny sie poddalem a co do fify no coz zdecydowanie na plus szczegolnie fizyka pilki jak i rowniez zawodnikow

Mam nadzieje ze pojawi sie tu jakis fan pesa bo chcialbym poznac jego opinie na temat 14 stki. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Fifa 14 Demo zrobiła na mnie ogromne wrażenie, nigdy nie byłem do niej przekonany, ale po osdsłonie demo jestem zaskoczony. Grałem przez chwile w PES 14 i naprawdę ta gra coraz gorsza się robi ;/ Kiedyś według mnie była lepsza lecz teraz króluje Fifa. Polecam Fife. Nie ma co się dziwić Fifa ma wiekszy budżet :-p 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...