Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam :)

 

  W pazdzierniku stane sie posiadaczem budzetowego tabletu GoClever Orion 7o

odnosnie tabletu mam kilka pytan gdyz tablet ten jak wiekszosc posiada jedno gniazdo Micro USB i ladowarke pod takowe wejscie...

 

I tu powstaje moj problem :P Lubie sobie pograc na urzadzeniach z Androidem ale jesli podepne klawiature to bede musial zrezygnowac z ladowarki i na odwrot a tablet bedzie mi raczej potrzebny w rodzaju stacjonarnego sprzetu gdyz na miescie itp mam od tego SGSII

 

mam zamiar podlaczyc do niego w zaleznosci od tego czy znajde Hub z zenskim microUSB:

 

1.Wersja z Zenskim micro USB

Kabel OTG> Aktywny Hub USB z Zenskim Micro USB + min. 2x USB> Klawiatura oraz Mysz przewodowa USB oraz w gniazdo MicroUSB ladowarke sieciowa do tabletu

 

2. Wersja z aktywnym Hubem 4x USB

Kabel OTG> Aktywny Hub USB> przejsciowka zenskie microUSB na meskie USB> i pod to Mysz Klawiatura i ladowarka jak wyzej

 

3. Wersja wszystko tak jak wczesniej i za sprawa Aktywnego Hub'u USB mam pytanie czy to by ladowalo tablet czy konieczna jest ladowarka w tym zestawieniu ?

 

i Pytanie brzmi czy to mi zadziala ? wiem ze klawiatura i mysz w tym zestawieniu pojda mi bez problemowo natomiast znajac potencjal nisko budzetowych tabletow wiadomo ze bateria ginie w oczach dlatego zalezy mi na ladowarce zebym mial wygode laptopa ze tak powiem :) z gory dziekuje za odpowiedz :P

Link to post
Share on other sites

Nie możesz jednocześnie ładować tabletu przez microUSB oraz korzystać z OTG.

 

nie ma zadnej mozliwosci by to pominac ? bo jesli jest OTG to jest przesyl miedzy urzadzeniami to moze i przez ladowarke a tablet tez ? sprawdzales to? bo korci mnie ten tablecik a wiem ze bateria mi siadzie po 2-3 godzinkach bankowo, dodam jeszcze ze gram w Order and Chaos do ktorego wymaga sie lacznosci wifi wiec nie wiem na ile mi starczy baterii ;/

Link to post
Share on other sites

szkoda  że tablet nie ma bluetooth jak by był może była by jakaś klawa pod blu i byś mógł ładować :D

kupiłeś już ten tablet?

 

wlasnie jeszcze nie kupilem :P dopiero w pazdzierniku bede go mial bo biore go na takie Stypendium, jakbym go juz mial to juz dawno bym sprawdzil bo mam Hub'a a OTG jest w zestawie ;d tylko przejsciowke na MicroUSb zenskie mi trzeba albo Huba z takim i mozna smialo zobaczyc :D sam Tablet jest dobrej mocy :P mam SGSII i wedlug Antutu wykazuje wieksza moc niz moj tel :P wiec mi sie to podoba :D jakby nie bylo urzadzenie dostaje za friko :P ale wykbralem sobie wlasnie to ze wzgldu na moc :)

 

tylko martwi mnie tez fakt ze GoClever ma czasem wadliwy sprzet a to nowy model i nikt go jeszcze nie zrecenzowal ;/

Link to post
Share on other sites

tylko martwi mnie tez fakt ze GoClever ma czasem wadliwy sprzet a to nowy model i nikt go jeszcze nie zrecenzowal ;/

 

Chętnie obejrzę twoją recenzje XD jak za free to brać :) w sumie zobacz na to z innej perspektywy jesteś na studiach a tam wykłady "bardzo ciekawe" a w grach trzeba robić tez przerwy :D btw na aulach i w salach są gniazdka :P

Link to post
Share on other sites

Chętnie obejrzę twoją recenzje XD jak za free to brać :) w sumie zobacz na to z innej perspektywy jesteś na studiach a tam wykłady "bardzo ciekawe" a w grach trzeba robić tez przerwy :D btw na aulach i w salach są gniazdka :P

hehe to wiem :D ale widzisz to tak bardziej do domu ;D od tego mam telefon hehe ;D jeszcze nie znalazlem gry ktora mi na nim nie pojdzie :P a antutu wykazuje lepsze parametry ;d musi wiec byc godny polecenia :P i napewno jak dostane go w lapki to bede go recenzowal :P i to skrupulatnie hehe :D a mi zalezalo na laptopie z Androidem wiec tablet bedzie dobrym rozwiazaniem :D tylko czy ta ladowarka bedzie dzialac :D najwyzej jesli nie to pogram wyczerpe baterie i zaczne ladowac a w miedzy czasie na tel pociskam :D zawsze to jakies wyjscie ;d tym bardziej ze moj tel obsluguje OTG :P bo ma USB Host :D ale mam nadzieje ze moja metoda z Hubami i MicroUSB zadziala :P najwyzej poszukam ladowarek na usb o podobnych parametrach i moze to postkutkuje :P

Link to post
Share on other sites

GoClevera nie polecam bardzo zawodny sprzęt.

 

Wlasnie dlatego mam inny sprzet na oku ;/ mimo duzej wydajnosci Allwinnera A31s i 8 rdzeniowej graficzki to jednak wole kupic lekko slabszy sprzet i sie nim cieszyc niz zeby lezal w serwisie po 1.5 miesiaca... kase na sprzet co prawda dostane ze stypendium niedlugo ale szkoda mi jej na sprzet ktory nie bedzie mi przydatny

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...