Skocz do zawartości

Karta graficzna max 500 zł


Recommended Posts

Konfiguracja:

SPU: OCZ ZS 550w (80+ bronze)
CPU: AMD Phenom II X4 960T
MOB: gigabyte ga 990Xa ud3
Ram: 8 gb 1333 (GEIL)
GPU : nvidia 9600GT 

witam
Chciałem proposić drogich forumowiczów, o pomoc w doborze karty graficznej, limit jaki mam to 500 zł , jestem niedzielnym graczem,aktualnie pracuję na rodziałce 1440X900 

Co oczekuję od karty:

1)Mało Wat żerna ( max okolice 150)
2)pozwalająca pograć w najnowsze gry w rozsądnych detalach ( nie lubię LOW jak i Ultra lub Very high)
3)Karta która nie dostanie w pow pkt zadyszki mając podłączone 2 monitory ( gra na monitorze HD , a na 2 minororze pulpit , film w tle (np youtube, streamy).

a co do karty może był używka , ale najlepiej nówka , obojętnie czy nvidia czy radeon ( zawsze mogę podłączyć pod tego amd mojego staruszka w hybrydę i mieć jako kartę pod physx)

Z góry dziękuję Za pomoc 
Pozdrawiam
 

Edytowane przez Samotny451
Link to post
Share on other sites

Radek 6970 albo geforce 570 gtx majster. ja bym na Twoim miejscu poczekał, dołozył stówke i kupił gtx 660 :)

hmmm 6970 wymaga minimum 550 ( wiec mam obawy czy będzie ona stabilnie działać ( wiadomo procek dużo bierze to nie 955 czy 965 , 960T ma 107 TPD czy cios takiego )

a 570 to tak samo co powyżej + dodatkowo nie czytasz w ogóle co jest w 1 pkt ( na stronie nvidi pisze że karta w obciążeniu pobiera 217 a to o dużo za wiele na aktualnie standardy)

Link to post
Share on other sites

W cenie ok 500 jedynym "slusznym" wyborem (  bardzo dobra wydajnosc i maly pobor pradu ) bedzie radek 7850 - co prawda raczej uzywka ale jesli z gwarancja i od dobrego vendora to mozna smialo brac.

 

Sam za 500 pln miesiac temu sprzedalem mojego 7850 2GB Sapphire z jeszcze roczna gwarancja.

Edytowane przez sadys
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...