Skocz do zawartości

Recommended Posts

na płycie Msi mpower do podłączenia zasilania do płyty musimy podpiąć 24pin +8 pin 

i dodatkowo jest 6pin które służy do dostarczenia odpowiedniej ilości prądu do układu multi gpu 

i teraz moje pytanie brzmi jeżeli nie używam multi -gpu czy musze tą wtyczke podłączać ;)

Pytam czysto teorytycznie ponieważ chciałem sie dowidzieć czy musze kupić przejsciówke (płyta w dostawie) 

Link to post
Share on other sites

Mam mpower i właśnie to sprawdzałem i rusza ale wypadało by żeby była podłączona :D. Ja mam sporo czasu mpower, wszystkie wejścia zajęte ciągle na OC i spisuje od 8 miechów się wyśmienicie :D jedyna wada tych płyt to mało wejść sata 3 obsługuje 4 dyski no i niestety zabrakło mi nowszych wejść.

Edytowane przez HONDA1969
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Panowiew Mpower Z87 mam taki problem wlaczam kompa i nachwile wszystko sie zaswieci zakreca sie wiatraki i nagle staje. wylacza sie komp.

moje pytanie czy  JPWR1 JPWR2 musza byc oba podlaczone czy tylko jeden z nich czytaem na testach ze niby moze byc jeden. Ja w tej chwili mam jeden podlaczony.Plyta startuje na sekunde i sie wszystko wylacza. Czekam jak cos na rozgaleznik bo juz zamowilem.

mam procesor i5 4670

ram kingstona 16GB

Gigabyte karta 580GTX

zasilacz: Tagan 680W TG680-BZII modularny

 

Pomozcie

Link to post
Share on other sites

Wystarczy tylko jedna wtyczka EPS, miałem podobny przypadek jak twój podczas testowania zasilaczy płyta włączała się na ułamek sekundy i gasła jedyne co swieciło się nieprzerwanie to przycisk power na płycie, kolejna proba była mozliwa dopiero po odłączeniu zasilania. W sklepie okazało się ze zasilacz poszedł na spacer. Dlatego jak masz możliwość sprawdz zasilacz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...