Skocz do zawartości

Recommended Posts

Rozpoczynamy drugą część testów klawiatur, tym razem podnosząc ceny do przedziału 150 - 300.

Aktualnie dostępne dla mnie sa następujące modele:

Logitech Cordless Desktop EX 110

Logitech Cordless Desktop S 510

Logitech Cordless Desktop S 520

Logitech Cordless Laser Comfort Desktop

Logitech Cordless Wave Desktop

Logitech Deluxe 660 Cordless Desktop Black OEM

Logitech Cordless Rechargeable 1500 Desktop Black OEM

Logitech Wave Pro Keyboard OEM

Logitech Pro 2800 Cordless Desktop OEM

Microsoft Wireless Optical Desktop 1000

Microsoft Wireless Optical Desktop 2000

Microsoft Wireless Laser Desktop 6000

 

 

Zgodnie z ustaleniami w komentarzach do części pierwszej porównam je z najciekawszym modelem z testowanych w tamtej grupie.

 

Czekam na Wasze propozycję zestawów, jak również sposobów ich testowania.

Link to post
Share on other sites

Sam jestem ciekaw jak wypadnie Logitech Cordless Wave w ocenie kogoś kto testuje nowe klawiatury częściej ode mnie ;).

U mnie sprawdza się świetnie.

Równiez jestem zadowolony, choć zawsze znajdzie się jakieś ale.. :)

 

Sposób testowania:

może 'przypadkowe' zalanie ? :)

nie wiem, czy w teście to wyjdzie ale przeczytał bym coś na temat ścierania się nadruków z klawiszy.

Link to post
Share on other sites

Równiez jestem zadowolony, choć zawsze znajdzie się jakieś ale.. :)

Wiadomo, nie ma rzeczy idealnych i wszystko posiada jakieś wady. Wg mnie największe wady tej klawiatury:

-myszka,

-brak diod sygnalizujących Caps, Num i Scr Locka,

-mały lewy Shift i winowajca tego czyli zdublowany '\'.

Może małą wadę jest za miękka praca klawiszy.

Link to post
Share on other sites

Witam

Tak jak już napisałem , posiadam zestaw firmy Natec model Octopus.Jest klawiatura zrobiona na zwór tej z laptopa , podobna do Logitech Xflat czy jakoś tak.Klawiatura ma genialne klwaisze , są bardzo ciche , stabilne , nie przkrzywiają się na boki dzięki systemowi x-scissors.Zestaw ten posiada również całkiem niezłą myszkę , jak dla mnie jest ona wystarczająca , dodatkowowym atutem tego zestawu jest nadajnik wielkości pendrive'a wtykany pod usb a nie tak jak jest w niektórych zestawach że mamy nadajnik na jkimś 1,5 metrowym kablu.Do tego dochodzi świetny zasięg(osobiście sprawdziłem - 10 to nie jest problem pod warunkiem że wepniemy odbornik z przodu obudowy).W necie można znależć testy tego zestawu i wypadają one bardzo dobrze.Sam na początku nie znałem wogóle tej marki ale się przekonałem że ten zestaw należy według mnie do ścisłej czołówki.Wady jakie mogą niektórym przeszkadzać:bark diod sygnalizujących caps lock , num lock oraz brak przycisków multimedialnych(mi to nie przeszkadza).A tu podaje linki do jednego z testów:

 

http://pcfoster.pl/recenzje/peryferia/o ... kabli.html

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Ja proponuję dla porównania A4Tech KM -720 za 25zł.

Karty graficzne przyrównuję się pod względem wydajności a nie ceny (zdaniem zwolenników nVidii) to dla przykładu taka tania klawiatura w zestawieniu nie będzie przeszkadzać a dowiemy się czy jest dużo gorsza...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...