Skocz do zawartości

Recommended Posts

Arcziy - spokojnie :(

 

Co do problemu to na Twoim miejscu sprawdził bym jak karta się kręci, jakie ma temperatury i wyniki w Benchmarkach.

Bo to że programu "lubią" nas okłamywać to nic nowego.

Takżę jak napisałem, porównaj wyniki z innymi konfiguracjami!

Link to post
Share on other sites

podkręciłem ją na 811 mhz rdzeń, 1307 pamięć i 1950 shadery, wydawało mi się właśnie że powinna lepiej się kręcić (pomijając pamięć która dała rade;p), przy wyższym taktowaniu już miałem arty w GTA 4. 3dmarku06 miałem 13414 pkt (mam C2D E8400 3,0ghz), jednak przy wyświetlaniu wyników benchmark też mi pokazał że mam wersje bez plusa

Link to post
Share on other sites

To raczej wina Evgi a nie Nvidii :) A co do róznicy to jednak jest bo 55nm jest chłodniejsze :( I lepiej można podkręcić :)

Może nie potrafisz czytać? Napisałem to wyżej i w czym komu przeszkadza temperatura? Za bardzo wam w pokojach grzeje? Za gorąco wam? Dzisiejsze karty są przystosowane do poprawnej pracy nawet przy temperaturze rdzenia powyżej 100 stopni

Jeśli te twoje śmieszne radki mają po 120C i ci to nie przeszkadza to twój problem ale mi np. odpowiada niska temperatura i zakładam że większości też :ugeek:

Śmieszny to jesteś ty dzieciaku.

Link to post
Share on other sites

Próbowałem sprawdzić w ten sposób ale później przeczytałem test na jakimś wortalu GTX bez '+' i jego temp w stresie nie przekraczały 70 stopni, nie dużo mi dał ten test. Mailuje właśnie z kolesiem z polskiego działu EVGi;p pisał że GTX+ był produkowany też w 65 nm... Coś gada pierdoły czy tylko mi się wydaje że to przez proces produkcyjny dostał GTX 'plusa'? ;p;p

ale napiszę później jak się sprawa potoczyła;p

Link to post
Share on other sites

Po mailowaniu z przedstawicielem EVGA w USA wyszło że jednak to powinien być GTX+ :) Sprawdzili mi S/N i P/N. Do tego na wszelki wypadek też w końcu przetestowałem temperatury po odłączeniu bocznego wentyla i też by się zgadzały :) Ale dziękuje Wam za zainteresowanie tematem i sry, że tak długo nie dawałem znać jak się to skończyło:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...