Skocz do zawartości

backup wiadomosci (instalacja jb)


Recommended Posts

Witam

Mam do Was pytanie a mianowicie jak zrobic backupa(kopie zapasową) wiadomosci(tj. Sms)na komputer oraz ponownie wgrać je na telefon (po aktualizacji systemu ). Jesli ktos orientuje sie tej kwestii proszę o wytłumaczenie krok po kroku jak i co ; )

 

Ps.Mój telefon to Ace 2 pytanie o backupa jest związane ze zmianą systemu z GB na JB

Link to post
Share on other sites

@madoch

Po zainstalowaniu oficjalnego roma (przez Kiesa) faktycznie lekko zamulał, ale po zwiększeniu iloci RAM (Po wgraniu JB było 480) tym sposobem zwiększyła się do 624MB skutkując przyspieszeniem telefonu. Warto też zrobic backupa wiadomości, kontaktów itp. a następnie wipe lub po prostu reset ustawień fabrycznych, zalecam to po zainstalowaniu JB.Według mnie warto przeprowadzić aktualizacje.

 

PS. Nie widze różnicy w wyczerpywaniu się baterii

Link to post
Share on other sites

@madoch

Po zainstalowaniu oficjalnego roma (przez Kiesa) faktycznie lekko zamulał, ale po zwiększeniu iloci RAM (Po wgraniu JB było 480) tym sposobem zwiększyła się do 624MB skutkując przyspieszeniem telefonu. Warto też zrobic backupa wiadomości, kontaktów itp. a następnie wipe lub po prostu reset ustawień fabrycznych, zalecam to po zainstalowaniu JB.Według mnie warto przeprowadzić aktualizacje.

 

PS. Nie widze różnicy w wyczerpywaniu się baterii

 

dzięki za info.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...