Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

A kto powiedział, że gry na konsole muszą być 2x droższe od PC? Wszystko ma zostać tak jak jest, prócz konsol, bo jeśli nie będę mógł odsprzedać gry to du*a i nie będę płacił 200zł a nawet 250 czasem za to żeby pograć parę dni. Gdzie ten urok wymieniania się grami i pożyczania sobie?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Gry kosztują drogo na konsole bo sony i m$ narzucają kosmiczne marże za tytuły wydawane na ich sprzęt a po drodze jeszcze każdy przecież musi zarobić (producent, wydawca, dystrybutor, sklepy itd).



Za sam kawałek kodu od producenta byśmy pewnie zapłacili max 50zł a to i tak przesadzona cena.

Nie wiem jakie są koszty teraz, ale na początku wydawania muzyki na płytach CD koszt wytłoczenia jednej oscylował około 1zł.

Kiedyś w wywiadzie Kazik Staszewski powiedział, że on spokojnie wyszedłby na plus sprzedając swoje płyty po 4/5zł za sztukę nie płacąc przy tym haraczu do pośredników.

Link to post
Share on other sites

efendi360@ jak czytam twoje wypociny, mam wrażenie że grasz nadal na PSone , pamiętasz jak kopiowali płyty? xbox360 też kopiują i grają za darmochę i robią przeróbki RGH itp.

 

Odnonie do konsoli PS4 poczytaj zanim napiszeć na temat next-gen Aka Sony kupiło Gaikai. Czy gry w chmurze zabiją konsole?

 

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/gry/2012/27/sony-kupilo-gaikai-czy-gry-w-chmurze-zabija-konsole.aspx

 

Szczerze osobiście sam grałem na PC w chmurze Gaikal i byłem w szoku że mogę sobie pograć na PC takie same gry jak na konsoli PS3.

Link to post
Share on other sites

Microsoft już tak nie banuje za przerobione konsole a bardziej za konta kradzione (kupowane z kradzionych kart kredytowych) z jakimiś grami bądź DLC aukcje z takimi kontami można widzieć na allegro.pl

Edytowane przez komperko
Link to post
Share on other sites

http://www.cdaction.pl/news-30891/xbox-720durango-obowiazkowy-kinect-i-hdd-oraz-wielozadaniowosc-nowe-plotki.html

 

Miał też okazję pograć w kilka produkcji szykowanych na następcę X360
i uważa, że skok graficzny jest ogromny — różnicę pomiędzy produkcjami z
obecnej, a następnej generacji porównuje do przepaści dzielącej Halo 2, a Crysisa.

 

oby

Link to post
Share on other sites

SuperDaEdostarczył też specyfikacji, która jest ponoć ostateczną. W konsolach, które trafia do sprzedaży, znajdzie się ośmiordzeniowy, 64-bitowy procesor taktowany zegarem 1,6 GHz, układ graficzny z zegarem 800 MHz i obsługą DirectX 11, 8 GB RAM-u

oraz osobne „sprzętowe bloki”, które zostaną wykorzystane do

uruchamiania oddzielnych zadań (programów). Prócz tego pojawić ma się

rzekomo stereoskopowe 3D w rozdzielczości 1080p

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Kozackie :)

Juz samym kinectem x360 wygrał obecna generacje a widać , że technika ma dalszy potencjał rozwojowy :)

najśmieśniejsze jest to ,że SONY ze swoim Move wygląda przy tym bardzo blado (nawet przy obecnym kinect)

i jedyne co robi to jak było idac po prezentacji w Lutym - Kopie jota w jote pomysłu M$

Link to post
Share on other sites

Czekam na konferencję xboxa bo w zasadzie trzeba się zdacydować na co się przesiąść, jeżeli ms skupi się na pierdołach a nie na grach to chyba jednak sony bo ma znacznie większe portfolio exclusivów i to takich z grubej rury, a na xboxie to juz chyba tylko gears of war (swoją drogą judgement cienki strasznie) i Forza. Mam nadzieję że mnie czymś zaskoczą bo kinect i inne pierdoły mnie nie ruszają

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oj nie bagatelizuj "exów" na 360... pomijam już fakt że nie wspomniałeś o świetnym Halo, które ma jedno z lepszych AI wśród shooterów oraz bardzo dobrym w mojej opinii Crackdown (chociaż to się tyczy tylko pierwszej części, sequel do mnie nie trafił). "Exy" na 360 to głównie cała gama tytułów partyjnych z XBL, których próżno szukać na konsolach Sony. Można powiedzieć że Xbox "stał" Arcadówkami. Znam wielu, którzy mają Xboxa od kilku lat i kupili może jedną-dwie gry pudełkowe.

Link to post
Share on other sites

dokładnie

Uncharted i GOW no i moze teraz ten nowy Last Of Us

Reszta juz dawno sie zrobiła multi tak jak Final Fantasy, Tekkeny, Teraz MGS itp

a jakoś zawsze gry na klocku wygladają dla mnie "lepiej" - ten dziwny efekt wypranych kolorów i podbitego brithnes w grach na ps3 mnie denerwuje - widać to jak się ma 2 konsole podpiete pod jeden TV 

no i zawsze jakoś TV mi pokazuje troszeczkę wieksza rozdzielczosć w grach na X-ie :)

No i Duza częsć gier na klocka ma jakby troszeczke lepsze teksturki (wyjątek BF3 ale od czego jest druga płyta z texture pack)

 

Ex-y na Ps3 powoli robią sie swoistym MITEM gdyż są to gry które mimo że są dobre mają już odpowiedniki w innych tyt via nowy Tomb Raide,r który pozamiatał jak dla mnie Uncharted ;) ale to tylko moje odczucie ;)

 

A co do KINECT nie można o nim mówic , że to pierdoła gdyż to właśnie ta"zabawka" sprawia, że moje dzieci i znajomi którzy nas czasem odwiedzają w weekendy na impreze nie chcą nawet patrzeć na Ps3 a to już wielki znak dla producentów co jest bardziej FUN - Kinect czy te Ex-y które niebawem mogą sie zrobić jeszcze bardziej multiplatformowe ;)

Link to post
Share on other sites

Tylko że "exy" na PS3 to jeszcze jeden problem... trylogię Uncharted lekką ręką przejść można w tydzień (całość), tak samo każdy inny tytuł typu Resistance, Killzone, etc.

 

Gears of War ma takie multi że ludzie grają w to do tej pory, mając nabite kilka tysięcy godzin. Halo - to samo...

Link to post
Share on other sites

Na ps3 mamy też takie piękne tytuły jak Atelier Rorona The Alchemist of Arland, Disgaea 3, Hyperdimension Neptunia, ICO, NIER
,STAR OCEAN® THE LAST HOPE® -INTERNATIONAL, Tales of Graces f, Hatsune Miku 初音ミク -Project DIVA- ド****ーミーシアター 2nd, 初音ミク -Project DIVA- f, White Knight Chronicles, Trinity Universe i wiele innych po ograniu tych gier na maxa mam powód do dumy, ponieważ to bardzo dobre i ciekawe nie wiem, że każdy na ps3 uwzględnia zawsze U1, 2, 3, Killzone i GoWa, gdzie ja widzie wiele tak samo duzo fajnych gierek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Prosta odpwowiedz

Mam X360 i PS3 gram o wiele wiele wiecej na Xboxie

Same bzdurnie długie loadingi nawet po instalacji na hdd w tekkenie i GT5 DYSKFALIFIKUJA ta konsole w tym temacie

dlatego TTT2, T6  i wyscigi - Forza grane sa na Klocku

 

W party games odpowiedz oczywista - KINECT bo na move to tylko tenis stolowy dawał rade, a reszta to jakas kpina przy zabawce M$ :)

Pad od Klocka tez NIEPORÓWNYWALNIE WYGODNIEJSZY

 

Kweste obrazu poruszyłem wyżej lecz jest to tylko widoczne jak mamy 2 maszynki w domu

 

+ dla Ps3 to BR

 

Niech się teraz wypowiedza inni co maja obydwa systemy, bo to będzie najbardziej obiektywne

Ligh56t masz tylko ps3 więc możesz to odbierać trochę inaczej

Link to post
Share on other sites

Ligh56t masz tylko ps3 więc możesz to odbierać trochę inaczej

Sąsiad ma Xboxa i wiem jak to wygląda ja gram u niego tylko w Foze, bo GT5 przeszedłem całe a NFS MW na dłuższa mete bez tuningu jest nudny nie hejtuje Xboxa, ale nie lubię go dlatego , że zrobił to Microsoft, a jeśli chodzi o pada od X to jedynym akceptowalnym dla mnie jest Razer Sabertooth oryginalny jest lipny.

Edytowane przez Light56
Link to post
Share on other sites

Tia cały ten kinect to zabawka dla małych dzieci, zabawa na 30 minut i się nudzi gry same popierdółki. Argument typu że jak rodzina wpada to se na kinekcie pogra  to już w w ogóle zabija wszystko, a wiecie ile jest gier na xboxa w które warto pograć w sumie to 4 i tyle. 

 

Prawda jest taka że Sony ma najlepsze exy na rynku tyle w temacie, a teraz idę sobie pograć w gears of war 2,3 na XBOX 360 pozdro!

Edytowane przez Deus91Ex
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...