Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

 

 

nie każdy zrozumiał

 

Zapytałeś czy można a nie jak to zrobić.

 

Gry i aplikacje > Zobacz wszystkie > zainstalowane > wybierasz grę > na padzie wciskasz klawisz funkcyjny z trzema poziomymi kreskami i otwiera się kono

 

BIdrwmO.jpg

 

Wybierasz z listy odinstaluj, zatwierdzasz i  gotowe.

Link to post
Share on other sites

Wybierz grę z listy, wciśnij przycisk z trzema poziomymi kreskami i wybierz z listy ukryj.

Już ich więcej nie zobaczysz.

 

Też kiedyś szukałem jak to usunąć i ukrycie (na stałe) jest jedynym rozwiązaniem.

Oczywiście, jeśli którąś grę znów zainstalujesz, będziesz ją normalnie widział na liście.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 11 miesięcy temu...

Mam pytanko odnośnie pada, którego używam do pykania na pc. To jest chyba ten sam model, który był/jest w zestawie wraz z wersją Slim XBO. Czy Wasze pady też są tak koszmarnie głośne, głównie przyciski ABXY? Poprzedni od X360 był praktycznie bezgłośny a ten nie dość, że wydaje taki nieprzyjemny klik to dodatkowo mam wrażenie jakby te przyciski się blokowały, nie ma takiego płynnego odbijania jak w poprzednim. Analogi też tłuką się jak głupie...  :/  :-> 

Link to post
Share on other sites

Mój też jest cichy, poza jednym przyciskiem view. Ten potrafi się tak jakby zablokować i ciężko odskakuje. Na szczęście mało używany i nie przeszkadza za bardzo.

Znowu przy padzie od x360 ten sam problem miałem z Y i to trochę denerwowało.

Edytowane przez Sir R
Link to post
Share on other sites

To kurde nie wiem, chyba trafiłem na jakiś wadliwy model bo od początku on taki jest... Spróbuję go rozebrać i przeczyścić alkoholem, podobno to pomaga. Przeglądając neta i tube widziałem, że dość sporo ludzi ma z tym problem, czyli coś tam jest na rzeczy. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

MiK słuchawki od telefonu działają tak jak piszesz. mam problem ze słuchawkami (słuchawką) dedykowaną do czatów. Po podpięciu do pada, nie wydobywają dźwięków (czata na razie nie mam jak sprawdzić). Nie mam też wtedy dostępnej opcji "mixer". Wtyk jack 4 pin.

Te same słuchawki wpięte np. do telefonu graja OK, rozmawiać też się da, więc są dobre.

 

A co to za słuchawki?Masz je czy kupujesz?

Kupione, takie:

yQwg9Sa.jpg?1

Edytowane przez drVanSteiner
Link to post
Share on other sites

Bo ja mam dobre słuchawki :], a te są dla 7-letniego syna, który bardzo chciał z kolegami rozmawiać :D.

Sam czat jest OK, bo o to właśnie chodziło, tylko chciałem się upewnić że ten typ tak ma, a nie są niekompatybilne, czy coś. :menda:

Link to post
Share on other sites

A to spoko,nie ma co kupować drogich dla dzieciaków,mój młody mi załatwił te oryginalne od Xboxa i Krakeny w miesiąc,ja używałem rok i były jak nowe,wziął na trochę i rozwalił ( jak można słuchawki rozwalić ? ).Teraz moich Revolverów nawet nie pozwoliłem mu dotknąć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...