Skocz do zawartości

która karta wydajniejsza a tych 2


Recommended Posts

Ceny takie same, wydajność też z lekkim wskazaniem na nVidie. Tak naprawde to już kwestia twoich preferencji. Tydzień temu zakładałem kumplowi dwa takie GTX-y z zegarem 730MHz i bez żadnego problemu latają ponad 800MHz. Lubie zielonych więc wybrałbym ich produkt. Choć dylemat jest.

 

Link to post
Share on other sites

Moje odczucia co do twojego pytania są takie , kart w 2D nie słychać prawie wcale a przy giercałach obroty podnoszą się dość ospale więc jest fajnie. Dziś grałem u tego kumpla w "Crisisa" jakieś dwie godzinki i byłem w szoku, cisza grobowa. Co do temperatury to w 2D jakieś 27~30 C a w stresie nie sprawdzałem. Jak dla mnie "bomba".

 

Link to post
Share on other sites

Co do temperatury to w 2D jakieś 27~30 C

Mało możliwe przy fabrycznym chłodzeniu, chyba że ma super wentylację obudowy z dodatkowym nawiewem na grafikę / lodówkę w pokoju / wentyl chodzi na wysokich obrotach.

 

Sprawdź temperaturę w stresie i podaj jakiego programu używasz, bo jak na razie to oprócz zachwalenia tej karty "bo kumpel ją ma" i "bo grałem na niej w Crysisa" to nic godnego uwagi o niej nie powiedziałeś.

 

 

A do autora: bierz tańszą, obie są na tym samym poziomie jeśli chodzi o wydajności. Nie bierz wersji z 1GB, bo to przerost formy nad treścią (te karty i tak tego nie wykorzystają). I w przypadku Radeona nie kupuj wersji Asus Glaciator - ma często problemy z automatyczną regulacją wiatraka.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Oto informacje dotyczące tego GTX-a :

 

http://ptymew.bay.livefilestore.com/y1pD7c9p3MXHE469z1c-6_AYPtU8WN-tUzNWu0S9MsvYozJQC3_hClmTLC5Lz3J_8tlhaxQ68KGID0VdnxzP4lqGA/temp2.gif

(crisis po godzince grania)

 

http://ptymew.bay.livefilestore.com/y1pvQzUGa5LfAZ45hazEOXSveX1rHIAJ6hOtH4egzyV-3iUrOz6-iDcObgbj_EFvlDUh4AsLKCoTEPw7_viYt10-Q/temp1.gif

(pulpit)

 

> procek (zamiast mnie krytykować to może byś pomógł koledze, bo jak narazie to cienko)

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...