Skocz do zawartości

Duży spadek FPS podczas nagrywania FRAPSem tylko w L.A. Noire


Recommended Posts

Witajcie! Szukałem już na wielu forach, nie tylko rodzimych, i niestety nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania mojego problemu  :(.  Polega on na tym, że podczas gdy chcę nagrać jakiś gameplay z gry L.A. Noire to doświadczam drastycznego spadku FPS-ów, spada czasem nawet do 10 FPS, ale tylko i wyłącznie podczas zwykłej rozgrywki (jazda samochodem, przechadzka ulicą), a podczas przesłuchań i cutscenek wszystko śmiga aż miło. Co najdziwniejsze problem ten występuje TYLKO i wyłącznie w tej grze (nagrywałem Crysisa 2 na ULTRA detalach w 1920 x 1200 i ZERO ścin, gra działała płynnie na 45 - 50 FPSach, po 5 minutach zapomniałem, że nagrywam  :) ).

Z takich najważniejszych informacji:

- Fraps w wersji 3.5.9,

- nagrywam na jednym dysku (tylko jego mam),

- Procesor: Intel Core i5 @750 2.67GHz,

- RAM: 4x2GB Kingston DDR3 1333MHz CL9,

- Grafika: Gigabyte Nvidia GeForce GTX660Ti 2GB vRAM (sterowniki w wersji 326.41),

- Dysk Samsung 1TB 7200RPM (Dwie partycje, jedna zaszyfrowana TrueCryptem),

 

Próbowałem także innymi programami, z których najlepszy okazał się Bandicam (w innych pomimo kombinacji z kodekami wychodzi dziadowski obraz lub dźwięk) ale niestety pomimo tego, że w samej grze nagrywa ładnie (te 30 FPS-ów jest) to po odtworzeniu nagranego filmu się ścina, wygląda to jakbym na ułamek sekundy wcisnął PAUZA, a poza tym po edycji w AAE dźwięk rozjeżdża się z obrazem.

 

P.S. Jeśli zapomniałem czegoś napisać, przepraszam, piszcie co, a ja to dopiszę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...